09392707199 مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان – معرفی ۲۸ ترفند آسان

حمیدرضا اسماعیلی زاده ۴ بهمن ۱۳۹۷
افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان چیست؟ شما در این مقاله به صورت کامل و قدم به قدم سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به صورت تصویری را یاد میگیرید، پس از امروز به بعد پاسخ به این سوال که برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان برای شما یک کابوس نیست.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان یک فرایند آسان و کابردی است که ما در این مقاله ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام را به شما آموزش دادیم تا به راحتی بتوانید فرایند ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام را انجام دهید.

بهترین روش افزایش فالورهای اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان، ایا میخواهید یاد بگیرید که چگونه فالوورهای اینستاگرام خود را از طریق روش های مناسب و صحیح افزایش دهید؟ شما جای درستی آمده اید.

مطمئنا، میانبرهای مناسبی وجود دارد که می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید مانند خرید فالوور و یا اینکه از ربات ها استفاده کنید – اما نقطه نظر و هدف چیست؟ هدف شما این است که فالوور های زیادی شما را دنبال کنند که واقعا به شما توجه کنند و با برند و یا حساب کاربری اینسگرامتان سرگرم شوند و با آن ارتباط برقرار کنند.

Instagram یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی در این سیاره است که بیش از ۲۰۰ میلیون عضو ماهانه فعال، اشتراک گذاری ۶۰  میلیون عکس و ۱٫۶ میلیارد کاربر در روز دریافت می کند.

چطوراینستاگرام میتواند انقد شگفت انگیز باشد؟ نرخ اشتراک برای برندها در اکثر شبکه های اجتماعی کمتر از ۰٫۱٪ است، اما Instagram همه رکورد ها و نرخ ها را شکسته است. میانگین اینستاگرام برای برندها در یک مطالعه  Forrester سال ۲۰۱۴ ، ۵۸ برابر بیشتر بود. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

افزایش فالوور کاملا رایگان

 آیا شما یک نام تجاری بزرگ هستیدیا شاید فقط تعجب کنید که چگونه اینستاگرام معروف شوید، من نمی خواهم شما به طور متوسطتلاش کنید؛ من می خواهم به ستاره ها برسید و یک اسطوره Instagram شوید. Unicorn دیجیتال این است که موجود جادوییو نادر است که به واسطه مرتبه ای از دیگران برتر است.

و شما این کار را با کار کردن این یازده Instagram شگفت انگیز به استراتژی اجتماعی خود می اندازید. این ایده های جذاب را برای زیرنویس ها، هشتگ ها، نمایه ها و موارد دیگر Instagram خود بررسی کنید و ببینید چه چیزی را باید در Instagram پست کنید تا پیروان بیشتری پیدا کنید و همچنین دید بیشتری و تعامل داشته باشید. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

شما نمیتوانید اعدادی مثل این را استدلال کنید. اما این فقط متوسط است.و همانطور که من طرفدار همه ی بازایابی های آنلاین هستم ، می دانم که شما نمی خواهیدمتوسط و درجه عادی باشید! این رویا یا یک هدف نیست.

مسلما ۵۸ برابر بیشتر از فیس بوک ، عالی به حساب می آید،  شما می توانید در Instagram کارهای خیلی خوبی انجام دهید. آیا شما یک نام تجاری بزرگ هستید یا شاید  تعجب می کنید که چگونه در اینستاگرام معروف شوید.

چگونه فالوور زیاد کنیم رایگان

 من نمی خواهم شما برای  متوسط  بودن تلاش کنید؛ من می خواهم به ستاره ها برسید و یک اسطوره Instagram شوید. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

اسطوره ی دیجیتال یعنی موجود جادویی و نادری است که به واسطه مرتبه ایاز دیگران برتر می شود.و شما این کار را با این بیست و هشت روش شگفت انگیز Instagram میتوانید انجام دهید.

 این ایده های جذاب را برای زیرنویس ها، هشتگ ها، نمایه ها و موارد دیگر Instagram خود انجام دهید و ببینید چه چیزی را باید در Instagram پست کنید تا فالوور بیشتری پیدا کنید و همچنین دید و تعامل  بیشتری  داشته باشید.

ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

۱- هشتگ اختصاص داده شده خود را اعمال کنید.

خوب است که برای شرکت  یا حساب کاربری اینستگرامی خودتان یک  مجموعه # هشتک ایجاد کنید، اما چه کسی می داند  که می تواند از آن برای به اشتراک گذاشتن محتوای شما استفاده کند؟ افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 اطمینان حاصل کنید که آن را درپروفایلخود قرار داده اید.اگر شما در رادیو و تلویزیون هستید، افراد را به صورت مستقیم برایاستفاده از هشتگ خود به کار بگیرید.

 کمپین های آنلاین و آفلاین را باحصول اطمینان  ازاینکه  در پروفایل های اجتماعی دیگرتان ، در وب سایت شماو در ایمیل های شما ذکر شده است، ادغام کنید.

فقط امیدوارم مردم آن را پیدا کنند.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

۲- با هشتگ ها خلاقیت پیدا کنید.

هنگامی که ایده زیرنویس Instagram به ذهنتان می آید، شما باید فراتر از یک کلمه، به هشتگ ها نگاه کنید. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

مطمئنا، می خواهید که  از آن هااستفاده کنید، اما آن را ترکیب کنید و از هشتگ ها استفاده کنید تا بخشی از استوری شماتعریف شود. خنده دار، عجیب و غریب و یا به هر صورتی که میخواهید باشد اما فقط خستهکننده نباشد.

 شرکت WeWork ،برای همکاری در این زمینه عالی است و شامل ترکیب سرگرم کننده  ای برای محتوای Instagram نیز می شود.

۳- در گفتگوهای محبوب مردمی شرکت کنید.

برای هر پست، از ترکیب هشتگهای مربوطه به صورت مناسب استفاده کنید،  مانند «#woodworking»برای یک شرکت نجاری.

 از هرچه که می توانید استفاده کنید.ازهشتگهایی که  واقعا خاص می باشند مانند کلماتکلیدی  که قصد و هدف را نشان می دهند و به شمادر پیدا کردن مردم به عنوان فالوور بیشتر کمک می کند،استفاده کنید.

 اما هشتگ جهانی پرطرفدار مانند #instagood، #TBT، #photooftheday و یا حتی هشتگ های جالب و سرگرم کننده ساده و قدیمی شما را در مقابل مردم  بیشتر نشان می دهد و  به طور کلی شما به هردو احتیاج دارید تا اینستاگرام بزرگ و پر سروصدایی ایجاد کنید. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

۴- URL هایی برای بیو خود ایجاد کنید.

این نخستین  مستغلات در پروفایلInstagram شماست … آیا واقعا می خواهیدبیو شما فقط به صفحه اصلی وب سایتتان اکنون یا برای همیشه  لینک شود؟  آن  را حداقلدو بار در هفته تغییر دهید و از آن لینک قابل کلیک دربیو خود برای هدایت ترافیك بهجدیدترین یا محبوب ترین محتوا  استفاده کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

۵- با  کپشن و زیرنویس، شرح حال خود را توصیف کنید.

یک تصویر ارزش هزار کلمه دارد، اما شما نمیتوانید کلمات را به طور کاملاز بین ببرید. National Geographic در استفاده از استوری  در کنار عکس های Instagram خود برای ایجاد تعامل و به اشتراک گذاری  فوق العاده است.

در حالی که علامت های تجاری سنتی  کاهش یافته است، NatGeo در سراسر دیجیتال رشد کرده و یکی از بهترین مارک های Instagram با بیش از ۵۰ میلیون طرفدار است. افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

همانطور که تا اینجا اینجا ذکر کرده ام، این همان چیزی است که شما میخواهید به کارکردن  با استراتژی خودتان در طولزمان بپردازید، بنابراین نگران  این نباشیدکه در ابتدا احساس عجیب و غریب داشته باشید.

 نوشتن شما بهبود خواهد یافت چونصدای اینستاگرامی نام تجاری خود را پیدا خواهید کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان

۶- از بازاریابی اثرگذاراستفاده کنید.

 پروفایل های هر فردی را  که به عنوان یک تأثیرگذار شناسایی می کنید (AKA شخصی  است که بر افرادی که شما میخواهید در مقابل آنها قرار بگیرید، تأثیر می گذارد) را مشاهده کنید وبا روشن کردن“اعلان پست ها”  «هر زمان که محتوایجدید را به اشتراک می گذارند، اطلاع دهی می کند».

سپس می توانید با آنها به طور مرتب ارتباط برقرار کنید و یکی از محبوبترین افراد یا علامت های تجاری آن ها شوید.

۷- عکس های ناخواسته تگ شده را از پروفایل خود حذف کنید.

اگر فقط می خواهید بهترین مطالب تولید شده توسط کاربر در پروفایل Instagram خود  در مورد خودتان یا نام تجاریتانداشته باشید، پس می توانید.

اکنون شما می توانید عکسهای تگ شده را از سایت به طور کامل حذف نکنید،با انتخاب «ویرایش تگ ها»،  آنهایی را که میخواهیدحذف کنید  را انتخاب کنید و «مخفی کردن از پروفایل»را انتخاب کنید (ممکن است لازم باشد تأیید کنید). این ترفند را انجام می دهد.

۸- قبل از اینکه محتوا را در پروفایل خود نشان  دهید، تگ های عکس ها  را تایید کنید.

در مورد دادن کنترل بیشتری از عکس های تگ شده در پروفایلتان. صحبت کنید،می توانید تنظیمات Instagram خود را تغییر دهید تا عکس هایتگ شده نمایش داده نشوند، مگر اینکه اول آنها را تایید کنید.

 این را در  زیر قسمت “گزینه ها”، “عکس های شما”و “اضافه کردن دستی” پیدا خواهید کرد.

من سعی می کنم به دلیلی فکر کنم که چرا هر شرکت نمی خواهد این کار راانجام دهد … . من چیزی به دست نیاوردم. شما باید این را به طور کامل تنظیم کنید تااز موقعیت های نامناسب دوری کنید.

۹- سبک Instagram خودتان را توسعه دهید.

این طبیعت انسانی است که می خواهد سازگاز باشد، اما در Instagram،شما می خواهید پابرجا بمانید. Frooti با نام تجاری نوشیدنی هندیچنین سبک منحصر به فرد بصری را توسعه داده است، هر بار که کاربر یک پست Frooti را در خبرخوان خود می بیند، فورا قابل تشخیص است.

۱۰- موقعیت مکانی را دریافت کنید.

با رفتن به صفحه جستجو و انتخاب مکانها، در یک منطقه خاص (به عنوان مثال،محله شما، شهری که در تبلیغات قرار دارد یا حتی یک رویداد در یک مکان خاص) رامی توانیدببینید.

سپس نام محل را تایپ کنید تا همه پستهای جغرافیایی آن مکان را مشاهدهکنید.

۱۱- عمل  به تماس هایتان  را به یاد داشته باشید!

Instagram، مانند سایر شبکه های اجتماعی، مکالمه است نهیک پلت فرم توزیع شده. شما میخواهید چه عملی را انجام دهید که مردم به پست اینستاگرامشما بیایند و از آن دیدن کنند؟

اگر شما این را نمی دانید، شروع به کار کنید و آن را بیابید. استاپل بسیارعالی است زیرا دقیقا همان چیزی است که به مردم اجازه می دهد که بفهمند انتظاراتشاناز پست هایشان دقیقا چه چیزی است. (نقاط پاداش اگر شما آن را  سرگرم کننده ایجاد کنید.)

اغلب افرادی که به عمل هوشمندانه می پردازند می توانند افرادی را برای اشتراک گذاری پیدا کنند  یا محتوای Staples را گسترش دهند.

۱۲- بخواهید که برایتان کپشن بنویسند.

فالوورهای خود را افزایش دهید از طریق سوال پرسیدن آن ها را فرابخوانید.(به عنوان مثال «اجازه دهید من بدانم که شما به چه چیزی فکر می کنید و نظرتان را در کامنت ها بنویسید»).

۱۳- کاربران پیشنهادی خود را دنبال کنید.

به تنظیمات خود بروید و روی نماد چرخ دنده در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید. روی «یافتن و دعوت از دوستان» و سپس برروی  «کاربران پیشنهادی»  کلیک کنید.

۱۴- برای حداکثر تعامل از  ترکیب چندین عکس به یک کلاژ استفاده کنید.

از یک ابزار مانند PicFrame برای ترکیب حداکثرتا ۹ عکس یا فیلم استفاده کنید.

۱۵- عکس هایی که شامل موارد آبی هستند را در اینستاگرام خود ارسال کنید.

برخی تحقیقات نشان می دهد که این تصاویر ۲۴ درصد بیشتر از عکس های نارنجی یا قرمز باعث جذب فالوور می شوند.

۱۶- پست در چهارشنبه

تصاویر ارسال شده در اواسط هفته کمی بیشتر از آنچه که در روزهای دیگر ارسال شده است، باعث افزایش فالوور می شود.

۱۷- از کلمه “نظر” در نوشتارهای خود استفاده کنید.

برخی تحقیقات نشان می دهد که  نظرات بیشتری به طور قابل توجه دریافت می کنند نسبت به ان هایی که از کاربرانشان هیچ نظری نمیخواهند و آن ها را در فعالیت های گوناگون شراکت نمی دهند.

۱۸- از چهره  خود در عکس هایتان استفاده کنید.

Dan Zarella  متوجه شد که تصاویر با چهره ۳۵٪ بیشتر از کسانی که بدون آن بودند، لایک بیشتری دریافت کردند.

۱۹- در صورت لزوم افراد را در عکس های خود تگ کنید.

این تضمین می کند که این عکس ها در این فیدهای کاربر نمایش داده می شود و باعث می شود که بیشتر آنها را به اشتراک بگذارند.

۲۰- عکس ها هرچه نورانی تر و روشن تر باشند، بهتر است

عکس هایی که نور ۶۵-۸۵٪ دارند، ۲۴٪ بیشتر ازآن هایی که  نور کمتری دارند لایک می خورد  نسبت به آن هایی که نوری کمتر از  45٪ برخوردارند.

۲۱- برای ویرایش تصاویر خود فریم ها یا جلوه ها را اضافه کنید،

فقط به طور کلی عکس های خود را پاپ کنید، از یک ابزار ویرایش عکس مانند Aviary استفاده کنید.

۲۲- در نوشتارهای خود از کلمه لایک بیشتر استفاده کنید.

بعضی از تحقیقات نشان می دهد که این تعداد ۸۹ درصد بیشتر باعث جذب فالوور می شود.

۲۳- از فیلتر Mayfair استفاده کنید.

طبق گزارش Instagram Fortune 500 Track Maven، این تنها فیلتر مؤثر برای بازاریابان است.

۲۴- از Piqora استفاده کنید

به شما کمک کند که ببینید کدام نوع عکس ها بیشترین جذابیت را دارند.

۲۵- اشتراک عکس های پشت صحنه

به اشتراک گذاری تصاویری که نشان می دهد افراد واقعی پشت برند شما یا حساب کاربری اینستاگرام شما وجود دارد.

۲۶- از ابزار تجزیه و تحلیل استفاده کنید.

مانند Crowdfire برای تجزیه و تحلیل نحوه نمایش پست های خود برطبق آمار فالوورهایتان استفاده کنید.

۲۷- همکاری تبلیغاتی با سایر کاربران را ترتیب دهید.

کاربران را در یک تو رفتگی مطلق پیدا کنید که شمار فالوور  مشابهی دارند و ترتیب مراجعه به پیج اینستاگرام یکدیگر را دهید. این باعث کمک افزایش فالوور های شما می شود.

۲۸- مسابقه در Instagram خود برگزار کنید .

یکی از ساده ترین راه های انجام این کار این است که یک تصویر را برای ترویج مسابقه بفرستید و سپس از مردم بخواهید تا آن را بخوانند و وارد پیج اینستاگرام شما شوند و در مسابقه شرکت کنند.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

منبع : socialenablers.co و idigic.net و plusmein.com و youtube.com و help.instagram.com

مطالب مرتبط :

تاریخ انتشار : بهمن ۴, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 179 views
افزایش فالوور اینستاگرام رایگان – معرفی ۲۸ ترفند آسان
5 از 175 رای

مقالات مشابه
 • اکانت های قانونی ps4 چیست

  … …. فروش اکانت های قانونی کنسول پلستیشن ۴ به صورت ظرفیتی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به صورت کسترده با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته به بهترین نحو این اکانت ها توسط گیفت کارت psn های کاملا قانونی تهیه و قابل پیگیری می باشد همچنان تمام محصولا فروشگاه گیم استور دارای گرانتی مادام العمر […]

 • نصب اینستاگرام
  نصب اینستاگرام – آموزش کامل و قدم به قدم نصب اینستاگرام بر روی گوشی

  نصب اینستاگرام آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ نصب آسان اینستاگرام و راه اندازی آن یکی از مواردی به شمار می رود که برای کاربران این نرم افزار اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا فقط با نصب و بروزرسانی اینستاگرام، می‌توان از تمام امکانات این […]

 • کار در منزل
  کار در منزل : روشهای کسب درآمد تضمینی در خانه در سال ۹۸

  کار در منزل کار در منزل اینترنتی چیست و چه کاربردی دارد؟ انواع کار در منزل یک فرایند آسان و کابردی است که ما در این مقاله شغل های خانگی را به شما آموزش دادیم تا به راحتی بتوانید کار در منزل ۱۳۹۷ را انجام دهید. کار در منزل بسته بندی کار در منزل اینترنتی چیست و چه […]

 • افزایش فالوور اینستاگرام
  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان – معرفی ۲۸ ترفند آسان

  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان چیست؟ شما در این مقاله به صورت کامل و قدم به قدم سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به صورت تصویری را یاد میگیرید، پس از امروز به بعد پاسخ به این سوال که برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان برای شما یک کابوس نیست. برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان […]

 • رنک سایت
  رتبه سایت – روش های تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل

  رتبه سایت در الکسا و گوگل رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت بهترین مطلب درباره ی تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل […]

 • بهبود جایگاه سایت در گوگل
  آموزش سئو با بهبود جایگاه سایت در گوگل در سال ۲۰۱۹

  بهبود جایگاه سایت در گوگل با ۱۳ روش فوق العاده آسان بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل زمانی که شما عبارت ” آموزش سئو ” را می بینید چه چیزی به ذهنتان […]

 • افزایش پیج رنک گوگل
  افزایش پیج رنک گوگل در سال ۲۰۱۹ – پیج رنک گوگل چیست؟

  افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل به سوال های زیر دقت کنید: افزایش پیج رنک گوگل پیج رنک گوگل چیست؟ ترفند ها و تکنیک های افزایش پیج رنک گوگل چیست؟ چگونه پیج […]

 • آموزش سئو با بهترین تکنیک های سئو کلاه سیاه در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سیاه چیست + تکنیک ها و ترفند ها سئو کلاه سیاه چیست و به چه دردی میخورد؟ سئو کلاه سیاه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ سئو کلاه سیاه چیست؟ در این مقاله از آموزش سئو قصد داریم به معرفی سئو کلاه سیاه ( Black Hat Seo ) و تکنیک های آن بپردازیم. […]

 • ctr چیست
  آموزش سئو، نرخ کلیک یا CTR چیست؟ تکنیک های افزایش CTR

  نرخ کلیک یا CTR چیست؟ نرخ کلیک چیست و چه کاربردی دارد؟ ctr چیست و به چه دردی میخورد؟ در این مقاله از آموزش سئو به معرفی CTR یا نرخ کلیک میپردازیم و یک سری از مهمترین تکنیک های افزایش نرخ کلیک را معرفی میکنیم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با CTR یا […]

 • آموزش سئو به روش سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سفید چیست و چه کاربردی دارد. سئو کلاه سفید چیست و چه روش ها و تکنیک هایی دارد. سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹ در این مقاله از آموزش سئو می خواهیم به طور حرفه ای و از ۰ تا ۱۰۰ به بررسی و آموزش سئو کلاه سفید بپردازیم. آموزش سئو کلاه سفید سئو […]

دیدگاه ها