09392707199 مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

۵ درگاه پرداخت واسط درجه یک و مطمئن در سال ۱۳۹۸

حمیدرضا اسماعیلی زاده ۲۲ آبان ۱۳۹۷
درگاه پرداخت واسط بانکی

درگاه پرداخت واسط چیست و انواع بهترین درگاه پرداخت واسط چه می باشد؟

درگاه واسط رایگان چیست و چه کاربردی دارد؟ درگاه پرداخت تلگرام

درگاه واسط رایگان و چه ویژگی هایی دارد؟ درگاه پرداخت تلگرام

درگاه پرداخت واسط چیست ؟ به وب سایت هایی که از شرکت های PSP مجوز دریافت می کنند و درگاه آنلاین دریافت می کنند برای رشد آسان تر کسب و کار های ما، درگاه واسط بانکی می گویند.

این مورد به افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند کمک می کند تا بدون مراجعه به بانک و دردسر های گرفتن درگاه پرداخت مستقیم ، به راحتی از درگاه واسط بانکی استفاده کنند.

برای استفاده از آن نیازی نیست که حتما وب سایت داشته باشید شما می توانید از این قابلیت برای تلگرام هم استفاده کنید.

اگر برایتان سوال است که بهترین درگاه پرداخت واسط در ایران چیست و به کدام یک از آن ها می توانید به راحتی اطمینان کنید پس حتما تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم ۵ مورد از بهترین درگاه پرداخت واسط در سال ۱۳۹۷ را با هم بررسی کنیم و تمامی مزایا و معایب آن ها بپردازیم.

چرا درگاه پرداخت واسط بانکی

برای گرفتن درگاه پرداخت مستقیم و یا همان درگاه پرداخت شخصی نیاز به زمان زیادی دارید و این که در طول این زمان مدام به بانک مراجعه کنید، کاغذ بازی های زیادی انجام بدهید و از همه مهمتر کیفیت وبسایتتان بالا باشد و نماد اعتماد معتبر داشته باشید😢

گرفتن نماد اعتماد یا همان اینماد نیاز به انجام پروسه طولانی دارد که باید سایتتان بررسی شود و به شما اعتماد کنند و مدام اشکال های زیادی از شما میگیرند.

برای دریفات نماد اعتماد به این آدرس مراجعه کنید: https://enamad.ir

این رو هم در نظر بگیرید که افراد بسیاری هستند که وبسایت ندارند و در نتیجه نخواهند توانست که اینماد دریافت کنند و نتیجه آن این خواهد بود که درگاه درگاه پرداخت مستقیم یا درگاه پرداخت شخصی نیز درکار نخواهد بود.

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی افراد به سراغ آن ها رفته اند و کسب و کارشات رونق بالایی گرفته است حالا که وبسایتی ندارند و اینمادی هم ندارند پس باید از درگاه واسط استفاده کنند.

شما زمانی که از شرکت معتبری درگاه واسط میگیرید می توانید کنار آن بسیاری خدمات کاربردی دیگری هم بگیرید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

به راحتی با چند کلیک ساده و در چند ساعت می تواند با درگاه واسط یک درگاه پرداخت شخصی ایجاد کنید و به سرعت کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

ویژگی های درگاه واسط بانکی

درگاه پرداخت واسط بانکی

صرف زمان بسیار اندک

بسیاری از سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی در کمتر از چند ساعت حساب کاربری شخص مورد نظر را با احراز کردن هویت آن بررسی و فعال سازی می کنند.

یعنی شما می توانید به جای اینکه به بانک مراجعه کنید و چندین روز وقت خود را برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی هدر دهید در کمتر از چند ساعت درگاه پرداخت آنلاین سایت تان را توسط سایت های مذکور راه اندازی کنید.

نیاز نداشتن مجوز ها

یکی از ویژگی های خوب درگاه های پرداخت واسط این است که برای ارائه خدمات خود به هیچ وجه از کسب و کارها و اشخاص مجوز فعالیت طلب نمی کنند.

این در صورتی است که برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی از بانک ها حتما باید سایت شما دارای ای نماد باشد.

تسویه حساب به صورت روزانه

یکی از دیگر ویژگی هایی که درگاه های واسط پرداخت باید داشته باشند تسویه حساب روزانه در چندین نوبت است. بسیاری از ارائه دهندگان همینطور هستند.

سریع بودن تسویه حساب هم ملاک است. معمولا به دو شکل تسویه ها انجام می شوند.

یکی به صورت آنلاین که ممکن است چند روز برای تسویه حساب طول بکشد.

و دیگری از به صورت کارت به کارت که دریافت کارمزد این کار را برای شما انجام میدهند.

ارائه صفحه شخصی پرداخت

صفحه شخصی پرداخت که دقیقا به نام شما می اشد.

معمولا اکثر درگاه های پرداخت واسط اینترنتی صفحه شخصی به نام شما و به صورت آماده به شما ارائه می دهند که خودتان هم می توانید آن را ویرایش کنید.

مثلا رنگ بندی صفحه خود را عوض کنید یا فیلدهای ضروری پرداخت را کم یا زیاد کنید.

از صفحه پرداخت شخصی معمولا برای حمایت از سایت یا واریز وجه به صورت مستقیم به حساب فرد استفاده می شود.

دکمه پرداخت هوشمند

دکمه پرداخت جز یکی از خاص ترین خدماتی است که سایت های ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی ارائه می دهند.

توسط دکمه پرداخت می توانید فرم های آماده ای با مبلغ ثابت و با فیلد های نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس و … بسازید و آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

استفاده از این خدمت مناسب افرادی است که یک محصول خاص برای فروش دارند.

فرض کنید سایتی تک صفحه ای دارید و مثلا یک کتاب الکترونیکی را در آن می فروشید. توسط دکمه پرداختی که از قبل تنظیم کرده اید پرداخت ها صورت می گیرد.

نکته جالب توجه این است که در دکمه پرداخت می توانید آدرس هایی را برای هدایت کاربر بعد از پرداخت موفق و بعد از پرداخت ناموفق تعیین کنید که به آن ها وارد شود.

مثلا زمانی که پرداخت موفق را انجام داده لینک دانلود محصول برای او ظاهر شود و زمانی که پرداخت او ناموفق بود به صفحه “پرداخت ناموفق بود و دوباره سعی کنید” برود.

ارائه لینک پرداخت شخصی

با این ویژگی هر کسی که حتی سایتی هم نداشته باشد و مثلا از طریق شبکه های اجتماعی قصد کسب درآمد را داشته باشد می تواند کار را برای مشتریان خود آسان کند و با ارائه لینک پرداخت به صورت آنلاین مبلغ مورد نظر را از مشتری دریافت کند.

فرق لینک پرداخت با صفحه پرداخت شخصی در این است که در لینک پرداخت امکان تعیین مبلغ ثابت نیز وجود دارد. به عنوان مثال فرض کنید شخصی در کانال تلگرام خود تعرفه های مختلفی برای تبلیغات در نظر گرفته است.

می تواند برای هر تعرفه یک لینک مجزا با همان قیمت ثابت درست کند و هر لینک را به مشتری مورد نظر ارائه دهد.

همچنین از لینک پرداخت در ربات های تلگرامی نیز استفاده می شود. حتما ربات های فروشگاهی را دیده اید که محصولاتی که از قبل برای آن ها تعریف شده اند را می فروشند.

مثلا فردی یک محصول خاصی را به ربات سفارش می دهد و ربات هم لینک پرداخت همان محصول مورد نظر را به مشتری می دهد.

البته در لینک پرداخت قرار دادن قیمت متغیر هم امکان پذیر است. همچنین لینک پرداخت موفق و ناموفق هم می توان در نظر گرفت.

ارائه درگاه پرداخت واسط

در درگاه واسط بعد از ورود مشتری به صفحه پرداخت نام ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی را مشاهده می کند.

در این صورت مشخص می شود درگاه پرداخت اینترنتی شما به نام کسب و کار شما نبوده است. البته خیلی مهم نیست!

خیلی از دوستان فکر می کنند در این صورت افراد کمتری به آن ها اعتماد می کنند. اما اینطور نیست!

در درگاه واسط کارمزد کمتری برای پرداخت ها کسر می شود.

ارائه درگاه پرداخت مستقیم

در درگاه پرداخت مستقیم که به تازگی جزئی از خدمات ارائه دهندگان درگاه های پرداخت اینترنتی می باشد نام و برند کسب و کار شما در صفحه پرداخت قابل مشاهده است.

در این صورت مشتریان شما فکر می کنند درگاه پرداخت اینترنتی شما مستقیم از بانک گرفته شده است.

به خاطر اینکه اعتباری به کسب و کار شما افزوده می شود کارمزد تراکنش های درگاه های مستقیم بیشتر محاسبه می شود.

نصب آسان درگاه پرداخت اینترنتی

هر کسی به راحتی می تواند برای کسب و کار اینترنتی خود درگاه پرداخت آنلاین بسازد.

با پلاگین ها و افزونه هایی که سایت های درگاه پرداخت اینترنتی برای هر نوع سیستمی ارائه داده اند به راحتی هر کسی حتی بدون داشتن دانش برنامه نویسی می تواند روی سایت خود درگاه پرداخت آنلاین نصب کند.

اگر فروشگاه اینترنتی شما ووکامرس، مجنتو، اپن کارت، پرستا شاپ و … باشد هیچ فرقی نمی کند.

از قبل همه چیز برای شما آماده شده است. بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی می توانید سایت خود را به راحتی به درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر متصل کنید.

این در صورتی است که اگر از بانک مستقیما بخواهید درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید باید از طریق کد نویسی آن را به سایت خود اتصال دهید.

در این صورت حتما شما نیاز به یک برنامه نویس دارید. این خودش کلی هزینه است!

پشتیبانی قوی

به نظر من پشتیبانی در استفاده از هر نوع خدمات اینترنتی بسیار مهم است.

در سایت های ینترنتی پشتیبانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهتر است اینطور بگویم برای انتخاب سایتی که قصد دارید از آن برای راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی سایت تان اقدام کنید باید به پشتیبانی آن هم توجه کنید.

اجازه دهید در نقد و بررسی سایت ها به این مسئله بیشتر بپردازیم.

بسیار خب تا اینجا با ویژگی های مهمی که هر سایتی که ارائه دهنده خدمات درگاه پرداخت اینترنتی واسط است باید داشته باشد آشنا شدید.

یعنی حداقل امکاناتی که باید داشته باشند را عنوان کردم. از این به بعد با معرفی هریک از سایت هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند با مزیت های خاص تر آن ها آشنا خواهید شد.

بهتر است این را هم بدانید تا الان سایت های زیادی در این زمینه مشغول فعالیت بوده اند که بنا به دلایلی دیگر وجود ندارند یا فیلتر شده اند.

البته سایت های قدیمی هم بوده اند. در این مقاله سایت هایی معرفی می شوند که در حال حاضر در جایگاه خوبی قرار دارند.

ممکن است سایت های جدیدی معرفی شوند که تازه کار خود را شروع کرده باشند و اینکه تازه کار اند اصلا ملاک نیست!

بیشتر سعی شده سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند مورد نقد و بررسی قرار داده شوند.

بهترین درگاه پرداخت واسط

درگاه پرداخت زرین پال

درگاه پرداخت واسط بانکی

زرین پال اولین سایتی بود که در این زمینه ارائه اینترنتی کارش را شروع کرد. در حقیقت اولین و قدیمی ترین سایت در این حوزه زرین پال است.

زمانی که تعداد زیادی از سایت های درگاه پرداخت اینترنتی به دلایلی فیلتر شدند و مجوز خیلی از آن ها باطل شد زرین پال همچنان به کار خود ادامه می داد.

یکی از امکانات منحصر به فرد زرین پال ارائه زرین کارت است که به صورت یک کارت فیزیکی است. دقیقا مثل کارت عابر بانک می ماند. ی

عنی توسط زرین کارت تمام کارهایی که توسط یک کارت بانکی می توان انجام داد را می توانید انجام دهید.

تسویه حساب با زرین‌کارت سریع و با کارمزد کم انجام می شود.

کارمزد تسویه حساب با زرین کارت ۰٫۵ درصد است. یعنی مثلا اگر ۱۰۰ هزار تومان در کیف پول زرین پال شما باشد و قصد دارید آن را به زرین کارت خود انتقال دهید با کارمزد نیم درصد انجام می شود و بلافاصله از طریق دستگاه های عابر بانک می توانید آن را برداشت کنید.

همچنین در روزهای سه شنبه کارمزد زرین کارت صفر درصد می شود.

همچنین از طریق حساب کاربری خود در سایت زرین پال نیز می توانید به راحتی زرین کارت خود را مدیریت کنید. مثلا می توانید از زرین کارت خود به دیگر حساب های بانکی خود پول واریز کنید.

یکی دیگر از امکانات ویژه زرین پال داشتن اپلیکیشن موبایلی است.

از طریق اپلیکیشن موبایلی زرین پال به راحتی می توانید تراکنش های خود را مدیریت کنید، کیف پول و کارت های بانکی خود را مدیریت کنید، قبض های خود را پرداخت کنید، شارژ خرید کنید و در واقع یک کیف الکترونیی همراه داشته باشید.

مزایا :

ارائه زرین کارت

ارائه درگاه پرداخت اختصاصی با نام کسب و کارتان

ارائه لینک و صفحه پرداخت

داشتن اپلیکیشن موبایلی

سه شنبه های طلایی با کامزد صفر درصد

پشتیبانی عالی

معایب :

دریافت هزینه های اضافی زیاد (زرین گیت و زرین کارت)

درگاه پرداخت نکست پی

درگاه پرداخت واسط بانکی

نکست پی شرکت تازه تاسیسی است که کار خود را از خرداد ماه سال ۹۵ آغاز کرده است. در این مدت کم هم توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند.

شعار این شرکت این است که در کمتر از ۵ دقیقه درگاه پرداخت خود را راه اندازی کنید. البته واقعا هم همینطور است.

زمانی که برای اولین بار در این سایت ثبت نام کردم به سرعت حساب کاربری من فعال شد.

ولی متاسفانه به خاطر اختلالی که در افزونه ووکامرس این سایت بود استفاده از آن را کنار گذاشتم.

زمانی متوجه کاهش سرعت بارگذاری سایتم شدم که دیدم اشکال از افزونه نکست پی بود. البته مطمئن هستم الان چنین مشکلی ندارد و مشکل برطرف شده است.

یکی از ویژگی های خوب نکست پی دارا بودن سوییچر هوشمند بدون قطعی است.

در صورتی که هر اختلالی در سیستم بانکی فعلی هنگام پرداخت رخ دهد بلافاصله به سیستم بانک دیگری سوییچ می شود تا پرداخت با موفقیت انجام شود.

مزایا :

راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی در کمترین زمان ممکن

۴۵ روز اول بدون کارمزد

تسویه حساب سریع

امکان کسب درآمد از طریق معرفی اعضا

معایب :

عدم ارائه درگاه پرداخت مستقیم

اتصال تنها به دو بانک برای پرداخت

درگاه پرداخت پردانو

درگاه پرداخت واسط بانکی

یکی دیگر از شرکت های خوب در زمینه ارائه درگاه پرداخت اینترنتی واسط، شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن با نام تجاری پردانو است.

سایت پردانو خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد که یکی از مهمترین های آن ها ارائه درگاه پرداخت مستقیم است.

یعنی در صفحه پرداخت اسم برند شما درج شده است که البته کارمزد این نوع درگاه ها کمی بیشتر است.

پردانو همزمان به ۱۰ درگاه بانکی در کشور متصل است. یعنی شما به میل و علاقه خود می توانید برای صفحه پرداخت، درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مزیت منحصر به فردی که پردانو دارد ارائه درگاه پرداخت اینترنتی به دارندگان اپلیکیشن های موبایلی است.

یعنی هر شخصی که اپلیکیشن موبایلی دارد می تواند از طریق سایت پردانو پرداخت درون برنامه ای را برای اپلیکیشن خود فعال کند.

پردانو سطح ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته است که هر کسی تمایل داشته باشد تمام خدمات برای او رایگان انجام شود یعنی تمام تراکنش ها بدون کارمزد انجام شود می تواند از آن استفاده کند.

ارتقاء به سطح ویژه کاملا رایگان انجام می شود ولی نکته مهم این است که تسویه حساب در سطح ویژه به صورت هفتگی انجام می شود. یعنی مثلا هر هفته سه شنبه ها با شما تسویه صورت می گیرد.

مزایا :

ارائه درگاه اختصاصی با نام کسب و کار شما

اتصال همزمان به ۱۰ درگاه بانکی

ارائه درگاه پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکیشن های موبایلی

امکان بازایابی و همکاری در فروش

پشتیبانی تلفنی/تیکت عالی

معایب :

تاخیر زیاد در تسویه های پایا بالای ۲۰۰ هزار تومان (۲ الی ۳ روز)

درگاه پرداخت آیدی پی

درگاه پرداخت واسط بانکی

یکی دیگر از سایت هایی که به صورت منحصر به فرد خدمات درگاه پرداخت آنلاین ارائه می دهد سایت آیدی پی است.

آیدی پی مناسب برای هر شخص یا شرکتی است که قصد دارد تجربه جدیدی از خدمات پرداخت وجه به صورت الکترونیکی داشته باشد.

زمانی که در آیدی پی ثبت نام می کنید می توانید صفحه شخصی خود را به صورت اختصاصی با نام خودتان بسازید و آن را در اختیار هر کسی که قرار است به حساب شما پول واریز کند قرار دهید.

یکی از دیگر امکانات آیدی پی ایجاد فروشگاه در صفحه شخصی تان است.

به عنوان مثال می توانید برای هر یک از خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهید یک صفحه مجزا درست کنید و آن را در فروشگاه خود قرار دهید.

آیدی پی فاقد هر گونه پلاگین و افزونه برای اتصال به سایت یا فروشگاه اینترنتی شماست. در واقع آیدی پی هیچ گونه ابزاری برای توسعه ندارد و در آیدی پی فقط می توانید یک صفحه شخصی برای پرداخت آنلاین خود داشته باشد.

آیدی پی دقیقا مناسب افرادی است که سایت یا فروشگاه اینترنتی ندارند و بدون هزینه های اضافی قصد دارند خدمات و محصولات خود را بفروشند.

منظور افرادی اند که در تلگرام یا اینستاگرام یا جاهای دیگر قصد دارند کسب درآمد داشته باشند.

مزایا :

تبدیل شماره کارت یا شماره شبا به آیدی

جابه جایی وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان در روز

ساخت صفحه شخصی با مشخصات شما

ساخت فروشگاه خدمات و کالاهای دیجیتالی (فایل)

ساخت لینک اختصاصی پرداخت

سرویس پیامکی رایگان

معایب :

کارمزد ۵۰۰ تومانی برای مشتری

عدم تسویه حساب به روش کارت به کارت

تاخیر در تسویه حساب ها

غیر قابل توسعه (عدم اتصال به سایت)

درگاه پرداخت پی دات آی آر

درگاه پرداخت واسط بانکی

سایت پی هم یکی از بهترین سایت ها در این زمینه است که با توجه به رتبه الکسای ۱۸۸ ایرانی که دارد انتظار می رود کاربران زیادی هم داشته باشد.

این سایت هم مانند دیگر سایت هایی که معرفی کردم مزیت های خاصی دارد که به ترتیب هر یک را عنوان خواهم کرد.

یکی از مزیت های خوب سایت پی این است که با ارائه کیف پول، شما را قادر می سازد تا درآمد های خود را مجزا محاسبه کنید.

مثلا اگر چندین سایت داشته باشید می توانید برای هر یک از آن ها کیف پول تعیین کنید تا درآمد های آن ها به صورت مجزا محاسبه شود.

یکی دیگر از مزیت های داشتن کیف پول این است که بدون مراجعه به صفحه پرداخت بانکی می توانید انتقال وجه را به کاربرانی که عضو سایت پی هستند انجام دهید.

خب خیلی وقت ها سیستم های پرداخت بانکی با اختلال هایی مواجه می شوند که در این صورت پرداخت با کیف پول بهترین کار است.

یک از مزیت های دیگر سایت پی این است که کارمزد برای هر درگاه پرداخت یعنی واسط یا اختصاصی ۱% محاسبه می شود.

مزایا :

کارمزد ثابت ۱ درصد

ارائه کیف پول

ارائه درگاه اختصاصی با نام سایت شما

ارائه فرم پرداخت

پشتبانی خوب

معایب :

عدم ارائه درگاه اختصاصی به سایت های معمولی

منبع : en.wikipedia.org , paynow7.speedpay.com , scirp.org , hamyareweb.co

Summary
5 درگاه پرداخت واسط درجه یک و مطمئن در سال 1397 | نوبن سئو
Article Name
5 درگاه پرداخت واسط درجه یک و مطمئن در سال 1397 | نوبن سئو
Description
به وب سایت هایی که از شرکت های PSP مجوز دریافت می کنند و درگاه دریافت می کنند برای رشد کسب و کار ها درگاه پرداخت واسط می گویند.
Author
Publisher Name
hamid
تاریخ انتشار : آبان ۲۲, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 247 views
۵ درگاه پرداخت واسط درجه یک و مطمئن در سال ۱۳۹۸
5 از 175 رای

مقالات مشابه
 • اکانت های قانونی ps4 چیست

  … …. فروش اکانت های قانونی کنسول پلستیشن ۴ به صورت ظرفیتی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به صورت کسترده با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته به بهترین نحو این اکانت ها توسط گیفت کارت psn های کاملا قانونی تهیه و قابل پیگیری می باشد همچنان تمام محصولا فروشگاه گیم استور دارای گرانتی مادام العمر […]

 • نصب اینستاگرام
  نصب اینستاگرام – آموزش کامل و قدم به قدم نصب اینستاگرام بر روی گوشی

  نصب اینستاگرام آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ نصب آسان اینستاگرام و راه اندازی آن یکی از مواردی به شمار می رود که برای کاربران این نرم افزار اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا فقط با نصب و بروزرسانی اینستاگرام، می‌توان از تمام امکانات این […]

 • کار در منزل
  کار در منزل : روشهای کسب درآمد تضمینی در خانه در سال ۹۸

  کار در منزل کار در منزل اینترنتی چیست و چه کاربردی دارد؟ انواع کار در منزل یک فرایند آسان و کابردی است که ما در این مقاله شغل های خانگی را به شما آموزش دادیم تا به راحتی بتوانید کار در منزل ۱۳۹۷ را انجام دهید. کار در منزل بسته بندی کار در منزل اینترنتی چیست و چه […]

 • افزایش فالوور اینستاگرام
  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان – معرفی ۲۸ ترفند آسان

  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان چیست؟ شما در این مقاله به صورت کامل و قدم به قدم سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به صورت تصویری را یاد میگیرید، پس از امروز به بعد پاسخ به این سوال که برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان برای شما یک کابوس نیست. برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان […]

 • رنک سایت
  رتبه سایت – روش های تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل

  رتبه سایت در الکسا و گوگل رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت بهترین مطلب درباره ی تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل […]

 • بهبود جایگاه سایت در گوگل
  آموزش سئو با بهبود جایگاه سایت در گوگل در سال ۲۰۱۹

  بهبود جایگاه سایت در گوگل با ۱۳ روش فوق العاده آسان بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل زمانی که شما عبارت ” آموزش سئو ” را می بینید چه چیزی به ذهنتان […]

 • افزایش پیج رنک گوگل
  افزایش پیج رنک گوگل در سال ۲۰۱۹ – پیج رنک گوگل چیست؟

  افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل به سوال های زیر دقت کنید: افزایش پیج رنک گوگل پیج رنک گوگل چیست؟ ترفند ها و تکنیک های افزایش پیج رنک گوگل چیست؟ چگونه پیج […]

 • آموزش سئو با بهترین تکنیک های سئو کلاه سیاه در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سیاه چیست + تکنیک ها و ترفند ها سئو کلاه سیاه چیست و به چه دردی میخورد؟ سئو کلاه سیاه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ سئو کلاه سیاه چیست؟ در این مقاله از آموزش سئو قصد داریم به معرفی سئو کلاه سیاه ( Black Hat Seo ) و تکنیک های آن بپردازیم. […]

 • ctr چیست
  آموزش سئو، نرخ کلیک یا CTR چیست؟ تکنیک های افزایش CTR

  نرخ کلیک یا CTR چیست؟ نرخ کلیک چیست و چه کاربردی دارد؟ ctr چیست و به چه دردی میخورد؟ در این مقاله از آموزش سئو به معرفی CTR یا نرخ کلیک میپردازیم و یک سری از مهمترین تکنیک های افزایش نرخ کلیک را معرفی میکنیم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با CTR یا […]

 • آموزش سئو به روش سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سفید چیست و چه کاربردی دارد. سئو کلاه سفید چیست و چه روش ها و تکنیک هایی دارد. سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹ در این مقاله از آموزش سئو می خواهیم به طور حرفه ای و از ۰ تا ۱۰۰ به بررسی و آموزش سئو کلاه سفید بپردازیم. آموزش سئو کلاه سفید سئو […]

دیدگاه ها
ufhs در ۱۶ آذر ۱۳۹۷ در ۱:۱۰ ب.ظ گفته:

درود بر شما

دوستانی که در زمینه بازی های اوریجینال و ولت های اینترنتی فعالیت دارند به هیچ وجه از نکست پی درگاه نگیرند. چون بیجهت و بدون هیچ قانونی پولتونو به مدت ۱ ماه بلوک میکنن و در اخر دست رسی رو میبندد.

واقعا درگاه بدیه ، بنده از جهاپی ، PAY.IR و خیلی درگاهای دیگه استفاده کردم ولی همچین مسخره بازیی نبود.

پاسخ
کیمیا ارتباط دانا در ۱۶ دی ۱۳۹۷ در ۶:۱۵ ب.ظ گفته:

سلام دوستان
درگاه های پرداخت واسط مطمئن نیستند. به دلایل زیر:
– پشتیبانی ضعیف
– دریافت کارمزد
– تسویه حساب دیر هنگام
– ازکار افتادن ناگهانی

اما شما می توانید از درگاه مستقیم بانک سامان بدون دریافت ای نماد و بدون پرداخت کارمزد استفاده کنید.
http://ked.co.ir/payment-station-without-enamad/

ویژگی ها:
– بدون کارمزد
– بدون نیاز به اینماد
– اتصال به هر حساب بانکی
– درگاه مستقیم بانکی
-چند درگاه برای یک نفر

پاسخ
مصطفی در ۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۹:۰۱ ق.ظ گفته:

شما مطالبه بسیار عالی نوشته اید ، با تشکر

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۳ ق.ظ گفته:

  خواهش میکنم

  پاسخ
کیمیا ارتباط دانا در ۲۳ دی ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۹ ق.ظ گفته:

سلام دوستان
درگاه های واسط مطمئن نیستند
شما میتوانید از بانک پارسیان درگاه پرداخت مستقیم بدون نماد بگیرید که کارمزد اون صفر هست.
http://ked.co.ir/payment-station-without-enamad/

پاسخ
علیزاده در ۲۳ دی ۱۳۹۷ در ۳:۱۸ ب.ظ گفته:

خیلی خوبه این مطالب

پاسخ
شاهین در ۲۶ دی ۱۳۹۷ در ۷:۰۱ ب.ظ گفته:

دوستان به نظر من ززین پال بسیار حرفه ای تر و بهتره….

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۲۸ دی ۱۳۹۷ در ۱:۳۱ ق.ظ گفته:

  ممنون بابت نظری که در این رابطه دادید

  پاسخ
Hasti در ۳۰ دی ۱۳۹۷ در ۷:۱۳ ب.ظ گفته:

Mamnoon

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۷ ق.ظ گفته:

  خواهش میکنم دوست عزیز

  پاسخ
شاهین در ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۴ ب.ظ گفته:

درگاه اقای پرداخت رو هم اضافه کنید
واقعا بی نظیر هستن

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۱:۲۱ ق.ظ گفته:

  بله دوست عزیز انشالله در آپدیت چدید مقاله حتما این درگاه بررسی و در صورت اوکی بودن اون رو هم معرفی میکنیم

  پاسخ
مجید در ۸ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ گفته:

سلام ممنونم بابت وب سایت خوبتون… ولی بابت دیگر سایت ها متاسفم که محتوای سایت دیگری رو به نام مقاله خودش منتشر کرده… دقیقا وب سایت همیاروب مقاله سایت شما رو کپی و منتشر کرده براشون متاسفم. ممنونم بابت زحمتاتون سایت نوین سئو تکه

پاسخ
علی اکبر در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۴:۴۷ ب.ظ گفته:

من تو کل انجمن ها و سایتا گشتم همه سایت هارو امتحان کردم ولی پیشنهادم روی آقای پرداخته
درگاهش خیلی خوبه واقعا حرف نداره
پیشنهاد میکنم شما هم تست کنید
از زرین پال که پولشویی میکنه دیگه متنفر شدم

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۳:۱۸ ب.ظ گفته:

  نظرتون کاملا قابل احترام هست دوست عزیز

  پاسخ
فروشگاه ماه بانو در ۱۱ تیر ۱۳۹۸ در ۵:۰۷ ب.ظ گفته:

بدون دریافت نماد اعتماد میشه با این درگاه های واسط کار کرد؟

پاسخ