09392707199 مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

بک لینک چیست – دانلود لیست بک لینک رایگان قوی و واقعی

حمیدرضا اسماعیلی زاده ۶ مهر ۱۳۹۷
بک لینک چیست

بک لینک چیست

بک لینک چیست و چگونه بک لینک بسازیم

خرید بک لینک چیست و انواع بک لینک چه می باشد؟

بک لینک چیست؟ شما در این مقاله از آموزش سئو به صورت کامل و قدم به قدم سخت بک لینک به صورت تصویری را یاد میگیرید، پس از امروز به بعد پاسخ به این سوال که چگونه بک لینک بسازیم برای شما یک کابوس نیست.

ساخت بک لینک قوی یک فرایند آسان و کابردی است که ما در این مقاله لیست سایت های بک لینک رایگان را به شما ارائه میدهیم تا به راحتی بتوانید فرایند گذاشتن بک لینک رایگان را انجام دهید.

بک لینک چیست

به لینک هایی گفته می شود که از دیگر سایت ها به سایت شما می دهند. موتورهای جستجوگر هر یک از این لینک ها را به عنوان یک رای در نظر میگیرد.

یعنی هر سایتی که عنوانی را به سایت شما لینک دهد،در واقع سایت شما راه یه عنوان منبعی کامل تر در آن حوضه به کاربران و گوگل معرفی و انتخاب میکند.

بک لینک چیست

چرا برای رتبه بندی نیاز به بک لینک داریم؟

همان طور که گفتیم بک لینک ها، اساسا رای هایی هستند که دیگر سایت ها به شما می دهند. هر یک از آن ها به موتورهای جستجوگر می گوید: “این محتوا ارزشمند، معتبر و مفید است.”

بنابراین هر چه رای های شما بیشتر باشد رتبه سایت شما در نتایج گوگل بالاتر خواهد بود.

بک لینک چیست

استفاده از لینک ها و پیوند ها به عنوان یک سیستم رای برای گوگل اصلا چیز جدیدی نیست! در حقیقت لینک ها پایه و اساس الگوریتم اصلی گوگل ( Page Rank ) هستند.

ازسال ۱۹۹۸ تا به کنون که گوگل هزاران بار الگوریتم ها و روش های خود را تغییر داده اما هنوز پیوندها برای گوگل اهمیت و ارزش بالایی دارند.

به عنوان مثال طبق بررسی های انجام شده backlinko، به این نتیجه رسیده اند که هنوز تاثیر قرارگیری در رتبه اول گوگل مخصوص بک لینک هاست. در تصویر زیر این گفته در نمودار نشان داده شده است :

بک لینک چیست

گوگل تاکید کرده که پیوندها یکی از ۳ عامل مهم رتبه بندی نتایج هستند.

چگونه بک لینک بسازیم

تمامی پیوندها موثر نیستند! در واقع توجه داشته باشید که دریافت لینک از هر سایتی تاثیر مثبت ندارد و حتی نتیجه منفی خواهد داشت. راهکار آن این است که فقط بر روی لینک های با کیفیت تمرکز کنید.

یک پیوند با کیفیت تاثیر بسیار بیشتری دارد نسبت به ۱۰۰۰۰ پیوند بی کیفیت…

چگونه می توان متوجه شد که بکلینکی با کیفیت یا کم کیفیت است؟ پیوند های با کیفیت دارای ۵ ویژگی هستند که در زیر به معرفی آن ها میپردازیم :

۱- بک لینک ها از وبسایت های معتبر و قدرتمند آمده است.

“Domain Authority” همان قدرت دامنه وبسایت ها هستند که هر سایتی دارای قدرت دامنه ای متفاوت، کم یا زیاد است. هر چه “Domain Authority” بالاتر باشد اعتبار و کیفیت آن سایت بیشتر است.

بک لینک چیست

زمانی که از یک وبسایت پیوندی به سایت دیگر داده میشود در واقع قدری از قدرت آن سایت به سایت اشاره شده منتقل میشود. حال خودتان در نظر بگیرید که هرچه قدرت آن سایت بیشتر باشد، سایت شما که آن لینک را دریافت میکند چه تاثیری خواهد داشت.

برای این که قدرت دامنه یک سایت را متوجه شوید راه های گوناگونی وجود دارد که راه رایگان آن نصب پلاگین mozbar بر روی مرورگر کروم می باشد. برای این کار از ویدئو  زیر می توانید استفاده کنید :

۲- کلمه لینک شده

مطالعات نشان داده که بین Anchor Text ، جملات غنی و افزایش رتبه بالاتر همبستگی وجود دارد.

Anchor Text، به لینک کردن بخشی از متن که قابل مشاهده برای کاربران هست گفته میشود.

بک لینک چیست

پس این را دریافتیم که برای افزایش رتبه سایت در کلمه کلیدی خاصی، باید پیوندهایی که به سایت ما داده میشود شامل همان کلمه کلیدی خاص باشد.

به عنوان مثال برای این که همین مقاله را بخواهیم در کلمه کلیدی ” بک لینک چیست ” افزایش رتبه داشته باشد، باید وارد سایت موردنظر بشیم برای دریافت پیوند سپس کلمه ” بک لینک چیست ” را در آن سایت لینک کنیم به آدرس این مقاله.

به این صورت یک پیوند که شامل کلمه کلیدی مورد نظر ما برای صفحه مورد نظر سایت ماست دریافت خواهیم کرد.

اگر نمی خواهید از آن کلماتی کلیدی که در نظر دارید از کل نتایج گوگل حذف شوید، پس در دریافت پیوندها زیاده روی نکنید!!!

الگوریتم پنگوئن گوگل، وب سایت هایی که از استراتژی های نامناسب و نادرست یا همان Black Hat SEO استفاده میکنند و پیوندهای بی شماری را میگیرند جریمه و فیلتر میکند.

۳- پیوندهای مربوط به صفحه یا سایت شما

این مورد یکی از موارد مهم است که شما ار صفحاتی لینک دریافت کنید که مربوط به صفحات سایت شما هستند. به عنوان مثال :

اگر یک سایت ورزشی برای افزایش رنک خود از سایت های وبلاگی که در زمینه دیجیتال و آی تی فعالیت میکند لینک دریافت کند. این یک بک لینک بد محسوب میشود و یا سایتی که در زمینه فروش لباس فعالیت دارد از سایت های علمی پیوند دریافت کند هم همینطور.

بک لینک چیست

۴- پیوند nofollow

گوگل پیوندهایی که با برچسب nofollow ایجاد می شوند را نادیده می گیرند!

بک لینک چیست

بیشتر لینک هایی که در بستر وب وجود دارد لینک های nofollow هستند که ارزشی ندارند. به عنوان مثال پیوندهای دریافتی از :

 • کامنت ها
 • مطبوعات و خبرگذاری ها
 • تبلیغات وبسایت ها
 • لینک های پروفایل و انجمن ها

پس از دست دادن چنین پیوندهایی زیاد مهم نیست چون اثری ندارد. ولی توجه داشته باشید دریافت پیوند نوفالو از وب سایت های بزرگ و معتبر که قدرت دامنه بالای ۹۰ دارد می تواند تا حدودی موثر باشد.

۵- یک لینک از یک وبسایت

اگر شما یک پیوند از وبسایت A دریافت میکنید که خیلی خوب است. اما اگر لینک های ۲، ۳، ۴ و… را از سایت A دریافت کنید دیگر تاثیری ندارد و این که فکر می کنید از یک سایت بزرگ چندین لینک بگیرید تاثیر دارد کاملا اشتباه است.

بک لینک چیست

طبق رتبه بندی گوگل، دریافت ۱۰۰ لینک از ۱۰۰ سایت تاثیر بیشتری دارد تا ۱۰۰ لینک از یک وبسایت. گوگل به این که چه تعداد از چند وبسایت دریافت شده دقت می کند و برایش تعداد دامنه هایی که دریافت کردید ( Referring Domains ) مهم تر است تا تعداد لینک ها.

نحوه ایجاد پیوندهای مغناطیسی

Link Magnets یا پیوند مغناطیسی به نوشته ها، تصاویر، ویدئو و هرچیزی که شما تولید کنید و کاربران به آن ها لینک دهند گفته می شود.

در بیشتر مواقع پیوند مفناطیسی شما یک مطلب است که در ادامه میخواهم توضیح دهم که چطور این کار را انجام دهید.

۱- لیست کامل عوامل رتبه بندی

مقاله “۲۰۰ قاکتور سئو گوگل” را مشاهده کنید. برای نوشتن این مطلب من به مدت ۲ هفته تمامی مطالب که مربوط به سئو و بهینه سازی گوگل هست را جمع آوری کردم و در قالب ۲۰۰ عنوان آن ها را توضیح دادم.

تا به الان این مقاله ۸۰۰۰ بک لینک دریافت کرده است. که بسیاری از این پیوندها از وبسایت های معتبر است.

۲- تکنیک آسمان خراش

مقاله “صندوق خالی” را مشاهده کنید. این مقاله ۵۰۰۰ پیوند دریافت کرده و این واقعا عالیه. نویسنده این مقاله با ابداع یک تکنیک ساده و نوشتن یک مقاله جالب و مرموزانه سبب شده که جشم بسیاری از کاربران را به سمت خود بچرخاند.

یک عنوان عالی در مقاله باعث دریافت هزاران لینک با کیفیت و یک عنوان ضعیف باعث افت وبسایت شما می شود.

۳- سئو و یوتیوب

مقاله “نحوه رتبه بندی ویدئو ها در یوتیوب” را مشاهده کنید. این مقاله ۴۰۰۰ بک لینک دریافت کرده، در این مقاله نویسنده تنها تکنیک های بازاریابی یوتیوب را می دانست و شروع به نوشتن این مقاله کرد که آن را به تکنیک های سئو و ربته بندی گوگل اقدام کرد و حتی تبدیل به یک سری دستور العمل برای کاربران کرد تا به موفقیت در یوتیوب ، گوگل و بازاریابی برسند.
شما باشید این مقاله برایتان جذاب نیست؟!

استراتژی ساخت انواع بک لینک چیست

۱- مشتریان

شرکت های بزرگ و کوچک برای نشان دادن نظرات مشتریان خود، آن را به همه معرفی میکنند. اگر از یک محصول یا خدمات استفاده میکنید نظر خود را شرح دهید و به آن ها بگویید که می توانند نظر شما را در صفحه اصلی خود قرار دهند و آن ها هم برای این که نشان دهند شما یک فرد واقعی هستید که نظر داده اید سایت شما را هم قرار میدهند.

به این صورت بدون این که شما خواسته باشید لینک سایتتان در سایت آن ها قرار میگیرد.

۲- نظرات بلاگر

اگر شما تعدادی محصول، نرم افزار، خدمات مشاوره ای و یا هرچیز دیگری که خرید ارزش دارد را دارید، به راحتی میتوانید آنها را به تعداد زیادی پیوند باکیفیت تبدیل کنید.

چطور؟ با ارائه آن ها به وبلاگ نویسان به صورت رایگان

وبلاگ نویسان که علاقه به حوضه کاری وبسایت و مطالب شما دارد را از طریق گوگل بیابید و به آن ها ایمیل بزنید که شما یک سری خدمات و محصولات دارید که اگر امکانش هست در وبلاگ خود قراردهند و به همین راحتی هم خدمات و محصولات خود را معرفی میکنید و هم پیوند دریافت خواهید کرد.

۳- احیا پیوند

مطالبی که در گوگل مربوط به شما و وبسایتتان می شود را بیابید و اگر در آن مطالب موضوعاتی بود که مطابق همان موضوعات به صورت کامل در سایت شما مقاله وحود دارد، در این صورت می توانید با مدیر آنها تماس بگیرید و از این موضوع آن ها را مطلع کنید و خواهش کنید تا آن موضوعات را لینک کند به مطالب شما.

۴- شروع یک بورس تحصیلی

همان طور که میدانید دامین های edu. از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است و دریافت پیوند از آن سایت ها بسیار بر رتبه سایت شما تاثیر دارد.

حال برای این کار باید چکار کنیم؟

کریس دروایر اخیرا برای دریافت پیوند از این نوع سایت ها یک بورس تحصیلی را شروع کرده! برای این کار در زیر قدم به قدم توضیح میدهم:

۱- ایجاد یک صفحه بورس تحصیلی

ابتدا در وب سایت خود یک صفحه ایجاد کنید و در آن صفحه نشان دهید که نیازمند کمک هزینه تحصیلی هستید و به مردم بگویید که چطور میتوانند کمکتان کنند. نمونه صفحه ایجاد شده توسط کریس:

بک لینک چیست

۲- پیدا کردن لیست سایت های edu. که بورس تحصیلی میدهند

با استفاده از این جمله میتوانید این کار را به سادگی انجام دهید : “inurl:.edu “scholarships

بک لینک چیست

۳- اعلام بورس تحصیلی

زمانی که یک وبسایت edu. پیدامیکنید که صفحه بورس تحصیلی مناسبی داشته باشد، ایمل زیر را می توانید به آن ها ارسال کنید:

[Hello, [Name

.I’m excited to let you know about a new scholarship opportunity for [School] students

.[Our scholarship is called “[Name]“, and it’s designed to help [Brief Description

:Here is a brief list of our requirements

[List Of Requirements]

.[We would be honored if you’d be kind enough to add our award to your scholarship page [Scholarship Page URL

.Of course, we’re here to answer any questions you may have

,Thank you
[Your Name]

معرفی سایت بک لینک

برای ایجاد بک لینک شما نیاز به یک سری وب سایت دارید که بتوانید در هر صورتی لینک سایت خود را در آن قرار بدید، به این منظور تیم نوین سئو برای سهولت کار شما یک لیست کامل از بک لینک های معتبر فراهم کرده و در اختیار شما قرارداده است.

خرید بک لینک چیست

تقریبا تمام وبمستران در حال حاضر از تاثیر منفی خرید بک لینک بر سئو و کسب لینک های زیادی و نامناسب مطلع هستند.

خرید بک لینک کار درستی نیست! اگر بدنبال کسب جایگاه مناسب در نتایج گوگل هستید و برنامه ریزی دراز مدتی برای کار خود دارید، خرید بک لینک روش مناسبی نیست زیرا ممکن است شما را با مشکلات جدی در آینده روبرو کند.

به زبان ساده، گوگل بک لینک را بعنوان یک رای مثبت از طرف کاربران به صفحه یا سایت شما می شناسد. با کسب رای بیشتر شما شانس پیروزی در انتخابات گوگل را خواهید داشت. گوگل صراحتا اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف سیاست های این سایت بوده و تخلف شناخته میشود.

مشکل از جایی آغاز میشود که کاربران فکر میکنند با خرید رای میتوانند موتور جستجو را فریب داده و در این انتخابات پیروز باشند ولی نظارت گوگل بر خرید بک لینک بسیار پیچیده و قدرتمند است.

بک لینک رایگان

جهت دانلود لیست بک لینکها لطفا اطلاعات درخواست شده را وارد نمایید:

بک لینک رایگان

بک لینک چیست؟ در آموزش سئو به کلیه لینک هایی که از هر طریقی از همه سایت ها به سایت شما داده می شود بک لینک میگویند.

بک لینک رایگان فارسی

برای وبسایت های فارسی و ایرانی بهتر است که حداقل ۴۰درصد از بک لینک هایی که به آن ها اختصاص میدهند از وب سایت های فارسی باشد.

گوگل منشا سایت هایی که به دیگر سایت ها لینک می دهند را بررسی میکند و برایش مهم هست پس یک مدیر وبسایت یا یک فرد سئوکار حرفه ای باید به آن اهمیت دهد.

در لیست بک لینکی که در ابتدای این مطلب ارائه شد هزاران وبسایت وجود دارد که شما میتوانید لینک وبسایت و صفحات خود را در آن سایت ها قرار بدهید.

بسیاری از این وبسایت ها سایت های فارسی و ایرانی هستند که برای شما مفید خواهند بود.

به وب سایتهایی فارسی میگوییم که یا از دامنه های ir. استفاده کرده باشند یا مطالب خود را به زبان فارسی ارائه کرده باشند.

توجه داشته باشید گرفتن لینک فقط از سایت های خارجی می تواند باعث اسپم شدن سایت شما توسط الگوریتم پنگوئن شود.اگر می خواهید در رابطه با الگوریتم های گوگل بیشتر بدانید میتوانید مقاله جدیدترین الگوریتم های گوگل را مطالعه کنید.

بک لینک رایگان قوی

طبق بررسی های انجام شده ۱۰ بک لینک قوی و باکیفیت بسیار بهتر و موثر تر از هزار بک لینک بی کیفیت.

شما باید برای وب سایت خود فقط و فقط بک لینک های قوی و با کیفیت جمع آوری کنید این میتواند وب سایت شما را به رتبه های بالای گوگل برساند.

در لیستی که بالا می توانید دانلود کنید تمامی بک لینک ها قوی و با کیفیت هستند و تمامی آن ها دارای DA 50 تا ۱۰۰ هستند.

گذاشتن بک لینک رایگان

برای این کار فقط کافیست شما لیست بالا را دانلود کنید و هزاران لینک قدرتمند وبسایت ها را مشاهده خواهید کرد که تک تک آن ها باید در مرورگر خود کپی و پیست کنید و وب سایت ها را باز کنید.

وب سایت هایی که مشاهده خواهید کرد در دو نوع می توانید لینک خود را قرار دهید.

 • قرار دادن لینک ها در پروفایل کاربری
 • قرار دادن لینک ها به صورت کامنت در وبسایت ها

برای پروفایل ها فقط کافیست که عضو آن وبسایت شوید و در قسمت اطلاعات کاربری در قیمت وبسایت لینکی که قصد دارید بک لینک بگیرید را وارد کنید.

برای کامنت ها هم کاری که باید بکنید اینه که یک یا چند جمله مربوطه بنویسید و کلمه ای که قصد لینک گرفتن را دارید لینک کنید به صفحه مورد نظرتون.

سایت هایی که بک لینک رایگان میدهند

از جمله سایت هایی که بک لینک رایگان میدهند می توان به وبسایت نوین سئو اشاره کرد که شما عزیزان می توانید از خدمات رایگان این تیم حرفه ای بهره ببرید.

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

بک لینک ها برای سئو بسیار ارزشمند هستند زیرا آنها باعث میشود ارزش یک سایت به یک سایت دیگه منتقل بشه.

به طور اساسی بک لینک هایی که در وبسایت شما وجود دارند یک سیگنال بسیار قوی برای گوگل محسوب میشوند.

اگر بسیاری از سایت ها به یک صفحه سایت لینک دهند . گوگل و بقیه موتورهای جستجو این نتیجه را میگیرند که آن صفحه از ارزش بالایی برخوردار هست و در رتبه های بالاتری قرار میدهد.

بنابراین، به دست آوردن این لینک ها می تواند تاثیر مثبت بر موقعیت رتبه بندی سایت داشته باشد.

ساختن بک لینک رایگان

بک لینک ها جزو ضرورات سئو محسوب میشوند که این فرایند می تواند ساختمان وب سایت شما را بسازد.

برخی از لینک ها به طور ذاتی بیشتر از دیگران ارزشمند هستند. لینک هایی از سایتهای قابل اعتماد، محبوب و معتبر، مطلوب ترین لینک هایی هستند که باعث پیشرفت وب سایت شما میشوند، در حالی که لینک هایی از سایت های کم قدرت، سایت های مملو از هرزنامه معمولا در انتهای دیگر طیف قرار دارند.

لینک های فالو به لینک هایی گفته می شود که به خزنده های گوگل نشان میدهند که از بابت انتقال قدرت و اعتبار سایتشان به سایت دیگر راضی هستندد، که مطمئنا چنین لینک هایی مناسب است.

اما به هیچ وجه از ارزش لینک های نوفالو کاسته نمی شود. حتی فقط در وب سایت های با کیفیت بالا ذکر شده می تواند نام تجاری شما را افزایش دهد.

نکته قابل توجه این است که لینک هایی که به دیگر وبسایت ها میدهید هم برای خزنده های گوگل قابل توجه است.

به شدت تلاش کنید که به سایت های معتبر و مربوط به محتوای موردنظرتان لینک بدهید که این ارزش محتوا و وبسایتتان را چندین برابر میکند.

بک لینک های gov و edu

وب سایت هایی وجود دارند که از لحاظ دسته بندی و نوع به یک دسته خاص تقسیم میشوند و عموما برای دانشگاه ها و مراکز علمی محسوب میشوند.

این نوع وبسایت ها قالبا با پسوند دامنه edu. و gov. طراحی و پیاده سازی میشوند.

در لیست بک لینک بالا تعداد بسیار زیادی از همین سایت ها وجود دارد که میتوانید از آن ها لینک دریافت کنید.

گوگل ارزش بسیار بالایی برای این نوع از سایت ها قائل می باشد و گرفتن لینک از این سایت ها بسیار وب سایت شما را ارزشمند می کند.

پیدا کردن بک لینک های وبسایتها

سایت های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند که مبلغی را دریافت میکنند و بک لینک های هر سایتی را که مدنظر دارید برایتان پیدا و معرفی میکنند.

از جمله بهترین وبسایت، وبسایت ahrefs هست که با دریافت مبلغی خدمات بسیاری را برای شما عرضه میکند.

اگر بخواهید هم به طور رایگان از همچین امکانی استفاده کنید پیشنهاد تیم نوین سئو استفاده از سایت seoreviewtools.com هست.

توجه داشته باشید که در لیست بک لینکهایی که خدمت شما عرضه شد با وبسایت ahrefs تمامی این بک لینک ها از سایت های بسیار قوی و معتبر شناسایی شده است.

منبع : shoutmeloud.com , wpbeginner.com , postmm.com , blog.monitorbacklinks.comsmallseotools.com , searchenginereports.net , duplichecker.com , kaiserthesage.comSummary
بک لینک چیست - چگونه بک لینک بسازیم - انواع بک لینک | نوین سئو
Article Name
بک لینک چیست - چگونه بک لینک بسازیم - انواع بک لینک | نوین سئو
Description
بک لینک چیست ، به لینک هایی گفته می شود که از دیگر سایت ها به سایت شما می دهند. موتورهای جستجوگر هر یک از این لینک ها را به عنوان یک رای در نظر میگیرد.
Author
Publisher Name
hamid
Publisher Logo
تاریخ انتشار : مهر ۶, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 453 views
بک لینک چیست – دانلود لیست بک لینک رایگان قوی و واقعی
5 از 175 رای

مقالات مشابه
 • اکانت های قانونی ps4 چیست

  … …. فروش اکانت های قانونی کنسول پلستیشن ۴ به صورت ظرفیتی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به صورت کسترده با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته به بهترین نحو این اکانت ها توسط گیفت کارت psn های کاملا قانونی تهیه و قابل پیگیری می باشد همچنان تمام محصولا فروشگاه گیم استور دارای گرانتی مادام العمر […]

 • نصب اینستاگرام
  نصب اینستاگرام – آموزش کامل و قدم به قدم نصب اینستاگرام بر روی گوشی

  نصب اینستاگرام آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ نصب آسان اینستاگرام و راه اندازی آن یکی از مواردی به شمار می رود که برای کاربران این نرم افزار اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا فقط با نصب و بروزرسانی اینستاگرام، می‌توان از تمام امکانات این […]

 • کار در منزل
  کار در منزل : روشهای کسب درآمد تضمینی در خانه در سال ۹۸

  کار در منزل کار در منزل اینترنتی چیست و چه کاربردی دارد؟ انواع کار در منزل یک فرایند آسان و کابردی است که ما در این مقاله شغل های خانگی را به شما آموزش دادیم تا به راحتی بتوانید کار در منزل ۱۳۹۷ را انجام دهید. کار در منزل بسته بندی کار در منزل اینترنتی چیست و چه […]

 • افزایش فالوور اینستاگرام
  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان – معرفی ۲۸ ترفند آسان

  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان چیست؟ شما در این مقاله به صورت کامل و قدم به قدم سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به صورت تصویری را یاد میگیرید، پس از امروز به بعد پاسخ به این سوال که برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان برای شما یک کابوس نیست. برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان […]

 • رنک سایت
  رتبه سایت – روش های تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل

  رتبه سایت در الکسا و گوگل رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت بهترین مطلب درباره ی تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل […]

 • بهبود جایگاه سایت در گوگل
  آموزش سئو با بهبود جایگاه سایت در گوگل در سال ۲۰۱۹

  بهبود جایگاه سایت در گوگل با ۱۳ روش فوق العاده آسان بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل زمانی که شما عبارت ” آموزش سئو ” را می بینید چه چیزی به ذهنتان […]

 • افزایش پیج رنک گوگل
  افزایش پیج رنک گوگل در سال ۲۰۱۹ – پیج رنک گوگل چیست؟

  افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل به سوال های زیر دقت کنید: افزایش پیج رنک گوگل پیج رنک گوگل چیست؟ ترفند ها و تکنیک های افزایش پیج رنک گوگل چیست؟ چگونه پیج […]

 • آموزش سئو با بهترین تکنیک های سئو کلاه سیاه در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سیاه چیست + تکنیک ها و ترفند ها سئو کلاه سیاه چیست و به چه دردی میخورد؟ سئو کلاه سیاه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ سئو کلاه سیاه چیست؟ در این مقاله از آموزش سئو قصد داریم به معرفی سئو کلاه سیاه ( Black Hat Seo ) و تکنیک های آن بپردازیم. […]

 • ctr چیست
  آموزش سئو، نرخ کلیک یا CTR چیست؟ تکنیک های افزایش CTR

  نرخ کلیک یا CTR چیست؟ نرخ کلیک چیست و چه کاربردی دارد؟ ctr چیست و به چه دردی میخورد؟ در این مقاله از آموزش سئو به معرفی CTR یا نرخ کلیک میپردازیم و یک سری از مهمترین تکنیک های افزایش نرخ کلیک را معرفی میکنیم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با CTR یا […]

 • آموزش سئو به روش سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سفید چیست و چه کاربردی دارد. سئو کلاه سفید چیست و چه روش ها و تکنیک هایی دارد. سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹ در این مقاله از آموزش سئو می خواهیم به طور حرفه ای و از ۰ تا ۱۰۰ به بررسی و آموزش سئو کلاه سفید بپردازیم. آموزش سئو کلاه سفید سئو […]

دیدگاه ها
ربانی در ۲۴ آبان ۱۳۹۷ در ۶:۴۲ ب.ظ گفته:

خیلی کامل و مفید بود

پاسخ