09392707199 مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

سئو خارجی چیست – آموزش جامع off page seo در سال ۲۰۱۹

حمیدرضا اسماعیلی زاده ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
سئو خارجی سایت

off page seo

سئو خارجی چیست و چه کاربردی دارد؟

سئو خارجی و چه ویژگی هایی دارد؟

سئوی خارجی سایت چیست (off page SEO) یکی از دو روش سئو و بهینه سازی سایت می باشد. به زبان ساده می توان گفت به تمامی تکنیک هایی که در خارج از سایت صورت میگیرد و خارج از فعالیت های سئو داخلی سایت می باشد، گفته می شود.

به مقدار سئو داخلی از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است. بسیاری از افراد برای سئو سایت خود تنها روی بهینه سازی داخلی سایت خود تمرکز کرده و بسیاری دیگر ها فقط بر روی off page سئو خود تمرکز می کنند.

همانطور که می دانید، سئو به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. به کاربر بردن اصول سئو در سایت اگر به صورت اصولی به کار رود، باعث افزایش رتبه صفحه در گوگل می گردد و در نتیجه میزان و نرخ ورودی را بیشتر می کند.

تکنیک ها

۱-شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید

لازم است هم اکنون فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی آغاز کنید، شبکه های اجتماعی امروزه جزئی از زندگی افراد شده و اکثر مردم حداقل در یکی از شبکه های اجتماعی عضو هستند. در شبکه های اجتماعی می توانید هم ترافیک سایت خود را بالا ببرید و هم برندسازی کنید.

سئو خارجی سایت

شبکه های اجتماعی دارای Domain Authority و Page Authority بالایی هستند. این میزان از اهمیت و کیفیت باعث می شود زمانی که لینک سایتتان در سوشیال ها قرار میگیرد وبسایتتان مورد توجه گوگل قرار بگیرد.

هر پستی که در سوشیال ها قرار می دهید باعث می شود کاربران را وارد سایت خود کنید و میزان لایک ها و کامنت هایی که برای هر پستی که کاربران قرار می دهند نیز از جانب گوگل اهمیت بالایی دارد که به آن ها سوشیال سیگنال گفته می شود.

پس با فعالیت در شبکه های اجتماعی اولین قدم بهینه سازی خارجی سایت را انجام می دهید. در زیر برخی از بهترین شبکه های اجتماعی را معرفی میکنیم.

۲-در انجمن ها عضو شوید.

انمجن ها و فروم ها را در off page seo ارزشمند بدانید. انجمن ها سیستم هایی هستند که کاربران درون آن عضو می شوند و برخی سوالات و مشکلات خود را در رابطه با موضوعی معین مطرح کرده و برخی هم پاسخ آن ها را می دهند.

سئو خارجی سایت

نکته بسیار مهمی که در خصوص انجمن ها وجود دارد این است که در زمان ساخت اکانت شخصی در فروم ها اطلاعاتی از جمله آدرس سایت شما را میگیرد که وارد کردن آدرس سایت شما یک بک لینک بسیار قوی و ارزشمند محسوب میشود.

از طرفی دیگر زمانی که از فروم ها در رابطه با وبسایت شما بحث می شود و لینک های سایت شما در فروم ها نمایش داده می شود، این نیز از نظر گوگل مهم است و متوجه می شود که سایت ما از کیفیت و محبوبیت بالایی برخوردار است.

در زیر برخی از فروم ها و انجمن های معتبر فارسی را معرفی میکنیم:

۳-در سیستم های وبلاگدهی، وبلاگ هایتان را ایجاد کنید.

سیستم های وبلاگدهی بسیاری وجود دارند که خدمات وبلاگدهی ارائه می کنند و در فضای مجازی وبلاگ را نباید فراموش کرد. بلاگر های بسیاری هستند که امروزه از وبلاگ هایشان درآمدهای فوق العاده ای کسب می کنند.

سئو خارجی سایت

وبلاگ ها همیشه برای گوگل و سایر موتورهای جستجو ارزش و اهمیت خاصی داشتند و یک منبع بسیار خوب برای لینک دهی به سایت شما می باشند.

شما می توانید در سیستم های وبلاگدهی عضو شوید و شروع به تولید محتوا کنید و در هر مقاله ای که در وبلاگتان نوشته میشود لینک های طبیعی به صفحات سایتتان بدهید.

بسیاری از وب سایت ها برای انجام لینک بیلدینگ، متوسل به وبلاگ ها می شوند و در نتیجه سئو سایتشان را با این روش افزایش می دهند. در زیر چند نمونه از سیسنم های وبلاگ دهی برتر را معرفی میکنیم. 

۴-در وبسایت ها کامنت بگذارید

یکی دیگر از روش های off page seo برای این که به وبسایتتان لینک بدهید و بلک لینک جمع آوری کنید، قراردادن لینک سایت در کامنت ها می باشد.

سئو خارجی سایت

تغریبا در همه وب سایت ها امکان این وجود دارد که یک دیدگاه در رابطه با مقاله ای که نوشته شده ارسال کنید.

اما در بیشتر این سایت ها امکان قرار دادن لینک در کامنت ها وجود ندارد. اما در برخی از آن ها این امکان وجود دارد و شما می توانید لینک سایتتان را قرار دهید.

برخی از وبسایت ها هم هستند که در بخش نظرات آدر سایت را دریافت میکنند و زمانی که کامنت را اسال میکنید و آن را نمایش می دهد نام شما به وبسایتتان لینک می شود و باعث می شود یکاز آن سایت بگیرید.

همان طور که گفته شد در روش های سئو اصلا نباید زیاده روی کرد و در این روش هم اگر شروع به کامنت گذازی در بسیاری از سایت ها بکنید باعث میشوید که به سایتتان ضربه وارد کنید و از طرف ربات های گوگل spam شوید.

۵-خرید بک لینک

بک لینک چیست ؟ یکی دیگر از روش های لینک بیلدینگ که در خارج از سایتتان باید فعالیت هایی انجام بدهید تا لینک به سایت خود داده و بک لینک جمع آوری کنید، خرید بک لینک می باشد.

سئو خارجی سایت

اگر نمی دانید در چه وبسایتی لینک کامنت بگذارید! اگر نمیدانید چطور به صورت طبیعی در وبلاگ ها لینک سازی کنید! اگر زمان این را ندارید که مدام در شبکه های اجتماعی و فروم ها فعالیت کنید! برای لینک بیلدینگ باید بک لینک بخرید.

بک لینک باید حساب شده و به اندازه کافی خریداری شود. اگر به صورت انبوه برای سایت خود بک لینک بخرید ساییتان spam معرفی شده و پنالتی می شود.

نکته ای که در این رابطه مهم است این است که برای سایتتان بک لینک دائمی و بک لینک قوی خریداری کنید که باعث افزایش رتبه سایتتان در گوگل می باشد. یکی از خدمات ما فروش بک لینک می باشد که به صورت دائمی و قوی ارائه می شود.

۶-سئو محلی

سئو محلی یا Local SEO روند بهینه سازی وب سایت شما برای بهبود جایگاه در نتایج محلی گوگل یا همان نتایج وابسته به محل جغرافیایی کاربران است.

طبق گزارش خود گوگل بیش از یک سوم ورودی های سایت های از جستجو در سال ۲۰۱۴ محلی هستند، حال اگر شما از بیان مکان جغرافیایی تان در کلمه کلیدی استفاده کنید میتوانید این رقم را به ۵۰ درصد برسانید.

سئو خارجی سایت

سئو محلی یکی دیگر از تکنیک های بهینه سازی خارجی سایت می باشد که تاثیر خوبی دارد، گوگل مکان جغرافیایی افراد و سوابق جستجوی آنها را در نظر گرفته و نتایج خود را براین اساس بازچینی میکند.

مکان جغرافیایی کاربران به راحتی از طریق آی پی قابل تشخیص است ولی مکان جغرافیایی تجارت یا سایت شما تنها با رعایت اصولی هرجند ساده ولی مشخص تعیین میگردد. کلیه فعالیت های شما برای تعیین مکان جغرافیایی تحت پوشش خود و فهماندن آن به روبات های گوگل را سئو محلی می نامیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو محلی و چگونگی ایجاد و کار کردن با آن می توانید مقاله سئو محلی را مطالعه کنید.صفحه خاموش SEO به تکنیک هایی است که می تواند برای بهبود موقعیت وب سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERPs) استفاده شود. بسیاری از افراد به دنبال SEO با ساخت پیوند هستند، اما این تنها آن نیست. به طور کلی، Off Page SEO به منظور ارتقاء وب سایت در نتایج جستجو، از روش های ارتقاء بالاتر است – فراتر از طراحی وب سایت.

بیایید آن را از ابتدا بگیریم …

بهینه سازی موتور جستجو اصطلاح مورد استفاده برای توصیف مجموعه ای از فرآیندهای است که هدف در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. SEO نه تنها برای گرفتن بازدیدکنندگان با کیفیت بالا از جستجو مهم است، بلکه راه را برای بهبود کاربرگ دوستانه وب سایت شما و افزایش اعتبار آن نیز مهم است.

موتورهای جستجو با استفاده از الگوریتم های پیچیده برای تعیین صفحاتی که در فهرست خود قرار می گیرند و نظم آنها این صفحات را در نتایج جستجو نشان می دهد.

جستجوگرها راهی برای صحبت کردن به موتورهای جستجو در یک زبان است که می توانند درک کنند و اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت شما ارائه می دهند.

SEO دارای دو جزء اصلی، در صفحه و Off صفحه SEO است.

در صفحه SEO

در صفحه SEO اشاره به تنظیمات شما می توانید در وب سایت خود اعمال می شود به طوری که آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است. مهمترین نکات SEO در صفحه عبارتند از:

 • داشتن عناوین و توصیف های بهینه شده
 • ساختار URL مناسب
 • ناوبری کاربر پسند (پودرهای سوخاری، نقشه های کاربر کاربر)
 • لینک های بهینه شده بهینه شده
 • فرمت متن (استفاده از h1، h2، bold و غیره)
 • بهینه سازی تصویر (اندازه تصویر، نام تصویر مناسب، استفاده از برچسب ALT)
 • کاربر دوستانه ۴۰۴ صفحه
 • صفحات بارگیری سریع
 • صفحات متحرک متحرک
 • محتوای تازه با کیفیت بالا (این همیشه مهمترین عامل SEO است!)
 • پیوندهای خارجی (بدون لینکهای خراب یا پیوندهایی به سایتهای “بد”)

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد تمام راهنمایی های بالا در نکات SEO برای مقالاتمبتدی پیدا کنید.

Off Page SEO

بر خلاف صفحه جستجو درون صفحه، SEO Off-page اشاره به فعالیت هایی است که می توانید خارج از مرزهای وب سایت خود انجام دهید. مهمترین آنها عبارتند از:

 • ساختمان لینک
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • نشانه گذاری اجتماعی

ما این را در جزئیات بیشتر در زیر بررسی خواهیم کرد، اما ابتدا اجازه دهید من در مورد اهمیت و مزایای آفلاین SEO توضیح دهم.

چرا آف صفحه SEO مهم است؟

موتورهای جستجو برای دهه ها تلاش کرده اند تا راهی برای بازگشت بهترین نتایج به جستجوگر پیدا کنند.
برای رسیدن به این هدف، آنها عوامل فاکتورهای جستجو در سایت (که در بالا شرح داده شده است)، برخی عوامل دیگر کیفیت و جستجوگرهای خارج از صفحه را در نظر می گیرند.

Off Page SEO به آنها نشان می دهد که چگونه جهانی (وب سایت ها و دیگر کاربران) وب سایت خاص را درک می کنند.

یک وب سایت که با کیفیت بالا و مفید است بیشتر احتمال دارد که مراجع (لینک) از وب سایت های دیگر؛ بیشتر احتمال دارد در رسانه های اجتماعی (فیس بوک، توییت ها، پین ها، + ۱ و غیره) اشاره ای داشته باشد و احتمال بیشتری دارد که در میان جوامع همگرا قرار گیرد.

مزایای استفاده از SEO سایت خارج از سایت به صاحبان وب سایت چیست؟

یک استراتژی موفقیت آمیز سایت خارج از سایت مزایای زیر را برای صاحبان وب سایت ایجاد خواهد کرد:
افزایش رتبه بندی – وب سایت در SERPs بالاتر خواهد بود و این بدان معنی است که بیشتر ترافیک.
افزایش رتبه PageRank – رتبه صفحه یک عدد بین ۰ تا ۱۰ است که نشان دهنده اهمیت یک وب سایت به نظر گوگل است. این سیستم اختراع شده توسط لری پیج و سرگئی برین (بنیانگذاران گوگل) و یکی از دلایلی است که گوگل در نمایش نتایج مربوط به جستجوگر بسیار موفق بود. رتبه صفحه امروز تنها یکی از ۲۵۰ عامل است که گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کند.
قرار گرفتن در معرض بیشتر – رتبه بندی بالاتر نیز به معنی قرار گرفتن در معرض بیشتر است، زیرا هنگامی که یک وب سایت در موقعیت های بالا قرار می گیرد: لینک های بیشتری، بازدید بیشتر و موارد دیگر رسانه های اجتماعی می شود. این مثل یک دنباله ای بی پایان از وقایع است که در آن یک چیز منجر به دیگری و سپس به دیگری و غیره می شود.

ساختمان لینک

ساخت لینک ها محبوب ترین و موثر ترین روش خارج از صفحه SEO است. اساسا با ایجاد لینک های خارجی به وب سایت شما، شما در تلاش برای جمع آوری به عنوان بسیاری از آرا به عنوان شما می توانید، به طوری که شما می توانید از رقبای خود را دور زدن و رتبه بالاتر.
به عنوان مثال، اگر کسی این مقاله را دوست دارد و از وبسایت یا وبلاگش به آن اشاره میکند، این همانند گفتن موتورهای جستجو است که این صفحه اطلاعات خوبی دارد.
در طول سال ها، مدیران وب سعی در ایجاد لینک به وب سایت های خود برای رتبه بندی بالاتر و تعدادی از راه های افزایش تعداد پیوندها را اختراع کرده اند. محبوب ترین روش ها عبارت بودند از:
دایرکتوری های وبلاگ – چیزی شبیه صفحات زرد است، اما هر ورودی یک پیوند به یک وب سایت داشت.
امضاهای انجمن – بسیاری از مردم در مورد انجمن ها با هدف تنها لینک دادن به وب سایت خود (و شامل پیوندهایی در امضای خود) اظهار نظر کردند.
لینک نظر – همان مفهوم به عنوان امضای انجمن است که در آن شما می توانید در مورد برخی از وب سایت و یا وبلاگ دیگر به منظور دریافت لینک بازگشت. حتی بدتر از آن، به جای استفاده از نام واقعی شما، می توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید، به جای نوشتن «نظر توسط الکس کریس»، شما نوشت «نظری درباره نحوه کاهش وزن».
فهرست مقالات – با انتشار مقالات خود را در دایرکتوری مقاله شما می توانید لینک (یا ۲) بازگشت به وب سایت شما. برخی از دایرکتوری های مقاله تنها محتوای منحصر به فرد را پذیرفتند در حالی که دایرکتوری های دیگر از مقالات اسپین به مقالات منتخب پیش از هر چیز پذیرفتند.
راهنماهای محتوا اشتراکی – وب سایت ها مانند hubpages و infobarrel به شما اجازه انتشار مطالب را دادند و در عوض می توانید چندین لینک را به وب سایت های خود اضافه کنید.
طرح های تبادل لینک – به جای تلاش برای انتشار محتوا، شما می توانید با سایر مدیران وب و پیوندهای تبادل لینک کنید. به عبارت دیگر، من می توانم وب سایت خود را از من پیوند دهم و شما می توانید همین کار را انجام دهید.
در برخی موارد حتی میتوانید با پیوند سه جانبه با مبادلات پیچیده تر انجام دهید: به وب سایت شما از وبسایت من پیوند میدهم، اما به وبسایت من از وبسایت دیگری پیوند میدهم.
توجه داشته باشید که من از زمان گذشته برای توصیف تمام روش های فوق استفاده کرده ام زیرا نه تنها آنها امروز کار نمی کنند، شما حتی نباید آنها را امتحان کنید.
اگر سعی کنید موتورهای جستجو را با ساختن لینک های مصنوعی “فریب” دهید، به احتمال زیاد مجازات و نه افزایش رتبه بندی (به ویژه هنگامی که به گوگل می آید) بیشتر است.

تولد کلاه سیاه کلاهبرداری

ساخت لینک ها یک راه آسان برای دستکاری در موتورهای جستجوگر بود و بسیاری از اسپم ها سعی داشتند از این طریق با ایجاد شبکه های لینک که به تدریج منجر به ایجاد آنچه به طور کل به عنوان کلاه سیاه کل SEO شناخته می شود.
گوگل در شناخت تکنیک های کلاه سیاه بسیار هوشمند شده است و با معرفی پاندا، پنگوئن و هومینگبرید (این که چگونه نسخه های الگوریتم گوگل نامیده می شود)، آنها توانسته اند مشکل را حل کنند و نتایج موتورهای جستجو را از اسپم ها محافظت کنند.
البته هنوز استثنا وجود دارد، اما آنها در هر نسخه ی الگوریتمی جدید پیشرفت می کنند و به زودی هیچ کدام از این ترفندها کار نخواهند کرد.
برای “دنبال کردن” یا “nofollow”
علاوه بر موارد فوق و به منظور ارائه وب مسترها راهی برای پیوند به یک وب سایت بدون عبور از هر گونه لینک آب (به عنوان مثال در مورد تبلیغات)، موتورهای جستجو معرفی آنچه که به عنوان “nofollow” لینک است.
این یک برچسب مخصوص است که میتوانید به یک پیوند اضافه کنید (به عنوان مثال: <a href=http://www.somesite.com rel=”nofollow “> بعضی سایت </a>) که موتورهای جستجو را به حساب نمی آورد لینک خاص به عنوان “رای اعتماد” به وب سایت مرجع.
این کار به این صورت انجام می شود که شما بتوانید از وبسایت های دیگر خود بدون هیچ گونه خطر برای فروش یا تبادل لینک ها دست بردارید.
به عنوان یک قاعده کلی، شما باید برچسب nofollow را در تمام لینکهای خارجی خود (در صفحات خود) اضافه کنید که به وب سایتهایی که نمیتوانید ۱۰۰٪ اعتماد کنید، به کلیه لینکهای نظر شما، به تمام لینکهای وبلاگنویسی شما و لینکهای تبلیغاتی ALL بپردازند.

لینک خوب چیست؟

بنابراین، اگر لینک های بالا مفید نباشد، یک پیوند خوب چیست؟
اول، شما باید درک کنید که ساخت لینک آن نه تنها کمیتی است، بلکه موضوع کیفیت نیز هست.
به عبارت دیگر، دیگر مهم نیست که چند لینک به وب سایت شما اشاره دارد، اما مهمتر از این که از این لینک ها می آیند مهم تر است.
به عنوان مثال، یک پیوند از یک وبلاگ معمولی وزن یکسان را به عنوان یک پیوند از نیویورک تایمز ندارد یا یک پیوند از وبلاگ مت کاتز (سرمربی سابق تیم کیفیت گوگل) همانند یک پیوند از وبلاگ من نیست.
سوال واضح این است که چگونه این لینک ها را دریافت می کنید؟
اگر از Google بخواهید آنها به شما خواهند گفت که هر پیوند به وب سایت شما باید پیوند طبیعی باشد. پیوند های طبیعی دقیقا همان چیزی است که نامشان به آن اشاره دارد. مالک وبسایت یا وبلاگنویس یک وبسایت یا وبلاگ دیگر را دوست دارد و به طور طبیعی یک پیوند به وبلاگش اضافه میکند.
آیا این در واقعیت اتفاق می افتد یا اسطوره دیگری است؟
مطمئنا این کار را می کند، اما شما باید واقعا سخت تلاش کنید تا به این نقطه برسید. به عنوان مثال، این وبلاگ را ببینید، بسیاری از لینک های ورودی وجود دارد، زیرا وب سایت های دیگر وب سایت را جالب می بینند و همچنین به سایت های دیگر در مقالات من پیوند می دهند، زیرا محتوای آنها را جالب می بینم و می خواهم به خوانندگانم در مورد آن اطلاع بدهم.
این ساخت پیوند طبیعی است؛ یک لینک ارزش بیشتری از دیدگاه خواننده دارد و نه دیدگاه موتور جستجو.
بهترین راه برای جذب لینک ها انتشار محتوایی با ارزش است  که افراد دیگر مایل به پیوند دادن آن هستند.

فصل ۱۲ راهنمای کامل جستجوگرها در یک رویکرد گام به گام نحوه برخورد با ساختمان لینک و نحوه دریافت لینک های با کیفیت بالا از وب سایت های حق بیمه ای است که می تواند در رتبه بندی های شما یک تفاوت واقعی ایجاد کند.

اگر پیوندهای طبیعی چیزی است که من در بالا توضیح داده ام، در کدام دسته، همه لینک های دیگر متعلق به آن هستند؟
آنها متعلق به دسته لینک های مصنوعی هستند و با اتخاذ چنین تکنیک هایی خطر ابتلا به گواهینامه دستی یا الگوریتمی را افزایش می دهند.
آیا وبلاگنویسی مهمان راهی مناسب برای ایجاد پیوندها است؟
ارسال مهمان می تواند یک راه معتبر برای دریافت لینک ها به وب سایت شما باشد، زیرا این کار فقط برای لینک ها انجام نمی شود و شما از آن استفاده نکنید. شما می توانید این ۲ مقاله را بخوانید تا عکس کامل را برای دریافت پیام های مهمان در وبلاگ خود و زمان ارسال مطلب مهمان در سایر وبلاگ ها بخوانید .

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی بخشی از “SEO سایت خارج از سایت” هستند و اگر شما در مورد آن فکر می کنید، این یک فرم ساخت لینک است. لازم به ذکر است که تقریبا تمام لینک هایی که از سایت های رسانه های اجتماعی دریافت می کنید “هیچ” نیستند، اما این به این معنا نیست که آنها ارزش خاصی ندارند.
اشاره های رسانه های اجتماعی به عنوان عوامل رتبه بندی به دست می آیند و تنظیمات مناسب رسانه های اجتماعی نیز می تواند SEO را افزایش دهد .

نشانه گذاری اجتماعی

نشانه های اجتماعی به عنوان محبوب به عنوان آن را در گذشته استفاده نمی شود، اما هنوز هم یک راه خوب برای دریافت ترافیک به وب سایت شما. بسته به توطئه شما می توانید وب سایت هایی مانند reddit.com، stumbleupon.com، scoop.it و delicious.com (به نام چند) برای تبلیغ محتوای خود را پیدا کنید.

نتیجه

SEO غیرفعال است به همان اندازه که در سایت SEO اهمیت دارد. اگر می خواهید کمپین های جستجوگر خود موفق باشید، باید هر دو را انجام دهید. هنگام فکر کردن در مورد ساخت لینک، راه آسان را پیدا نکنید، اما سعی کنید لینک هایی از مکان های سخت را بدست آورید. مشکل تر این است که یک لینک دریافت کنید، ارزش بیشتری داشته باشد.
در گذشته، شما به راحتی می توانید هزاران لینک و رتبه بالاتر، اما در حال حاضر شما باید بیشتر از آن انجام دهید. توصیه من این است که همه چیز را در رابطه با پیوند ایجاد کنید و تمام تلاش خود را در ایجاد یک وبسایت عالی انجام دهید، آن را به درستی ترویج کنید و هر چیز دیگری را دنبال کنید.

منبع : moz.com , ahrefs.com , yoast.com

Summary
سئو خارجی سایت چیست - آموزش off page seo در سال 2019 | نوین نت
Article Name
سئو خارجی سایت چیست - آموزش off page seo در سال 2019 | نوین نت
Description
سئو خارجی سایت یکی از دو روش سئو و بهینه سازی سایت می باشد. به زبان ساده می توان گفت به تمامی تکنیک هایی که در خارج از سایت صورت میگیرد
Author
Publisher Name
hamid
تاریخ انتشار : شهریور ۳۱, ۱۳۹۷
تعداد بازدید : 316 views
سئو خارجی چیست – آموزش جامع off page seo در سال ۲۰۱۹
5 از 175 رای

مقالات مشابه
 • اکانت های قانونی ps4 چیست

  … …. فروش اکانت های قانونی کنسول پلستیشن ۴ به صورت ظرفیتی با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به صورت کسترده با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته به بهترین نحو این اکانت ها توسط گیفت کارت psn های کاملا قانونی تهیه و قابل پیگیری می باشد همچنان تمام محصولا فروشگاه گیم استور دارای گرانتی مادام العمر […]

 • نصب اینستاگرام
  نصب اینستاگرام – آموزش کامل و قدم به قدم نصب اینستاگرام بر روی گوشی

  نصب اینستاگرام آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش نصب اینستاگرام چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ نصب آسان اینستاگرام و راه اندازی آن یکی از مواردی به شمار می رود که برای کاربران این نرم افزار اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا فقط با نصب و بروزرسانی اینستاگرام، می‌توان از تمام امکانات این […]

 • کار در منزل
  کار در منزل : روشهای کسب درآمد تضمینی در خانه در سال ۹۸

  کار در منزل کار در منزل اینترنتی چیست و چه کاربردی دارد؟ انواع کار در منزل یک فرایند آسان و کابردی است که ما در این مقاله شغل های خانگی را به شما آموزش دادیم تا به راحتی بتوانید کار در منزل ۱۳۹۷ را انجام دهید. کار در منزل بسته بندی کار در منزل اینترنتی چیست و چه […]

 • افزایش فالوور اینستاگرام
  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان – معرفی ۲۸ ترفند آسان

  افزایش فالوور اینستاگرام رایگان برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان چیست؟ شما در این مقاله به صورت کامل و قدم به قدم سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به صورت تصویری را یاد میگیرید، پس از امروز به بعد پاسخ به این سوال که برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان برای شما یک کابوس نیست. برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان […]

 • رنک سایت
  رتبه سایت – روش های تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل

  رتبه سایت در الکسا و گوگل رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت رتبه سایت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ رتبه سایت بهترین مطلب درباره ی تعیین رتبه سایت در الکسا و گوگل […]

 • بهبود جایگاه سایت در گوگل
  آموزش سئو با بهبود جایگاه سایت در گوگل در سال ۲۰۱۹

  بهبود جایگاه سایت در گوگل با ۱۳ روش فوق العاده آسان بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل بهبود جایگاه سایت در گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ بهبود جایگاه سایت در گوگل زمانی که شما عبارت ” آموزش سئو ” را می بینید چه چیزی به ذهنتان […]

 • افزایش پیج رنک گوگل
  افزایش پیج رنک گوگل در سال ۲۰۱۹ – پیج رنک گوگل چیست؟

  افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه کاربردی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل افزایش پیج رنک گوگل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ افزایش پیج رنک گوگل به سوال های زیر دقت کنید: افزایش پیج رنک گوگل پیج رنک گوگل چیست؟ ترفند ها و تکنیک های افزایش پیج رنک گوگل چیست؟ چگونه پیج […]

 • آموزش سئو با بهترین تکنیک های سئو کلاه سیاه در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سیاه چیست + تکنیک ها و ترفند ها سئو کلاه سیاه چیست و به چه دردی میخورد؟ سئو کلاه سیاه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ سئو کلاه سیاه چیست؟ در این مقاله از آموزش سئو قصد داریم به معرفی سئو کلاه سیاه ( Black Hat Seo ) و تکنیک های آن بپردازیم. […]

 • ctr چیست
  آموزش سئو، نرخ کلیک یا CTR چیست؟ تکنیک های افزایش CTR

  نرخ کلیک یا CTR چیست؟ نرخ کلیک چیست و چه کاربردی دارد؟ ctr چیست و به چه دردی میخورد؟ در این مقاله از آموزش سئو به معرفی CTR یا نرخ کلیک میپردازیم و یک سری از مهمترین تکنیک های افزایش نرخ کلیک را معرفی میکنیم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با CTR یا […]

 • آموزش سئو به روش سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹

  سئو کلاه سفید چیست و چه کاربردی دارد. سئو کلاه سفید چیست و چه روش ها و تکنیک هایی دارد. سئو کلاه سفید در سال ۲۰۱۹ در این مقاله از آموزش سئو می خواهیم به طور حرفه ای و از ۰ تا ۱۰۰ به بررسی و آموزش سئو کلاه سفید بپردازیم. آموزش سئو کلاه سفید سئو […]

دیدگاه ها
کاظم در ۲۴ آبان ۱۳۹۷ در ۶:۳۸ ب.ظ گفته:

سلام این بهترین مقاله در مورد سئو خارجی بود ممنون

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۲۵ دی ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۴ ق.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز شما لطف دارید

  پاسخ
کریم در ۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۱ ق.ظ گفته:

سلام این مقاله عالیه

پاسخ
  حمیدرضا اسماعیلی زاده در ۲۵ دی ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۴ ق.ظ گفته:

  سلام سپاسگزارم

  پاسخ