09392707199 مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت
خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو نوین سئو

خدمات سئو در نوین سئو صورت می گیرد

تیم سئو و بهینه سازی سایت نوین سئو با تجربه و تخصصی که در زمینه افزایش رنک گوگل برای وب سایت ها دارد می تواند وبسایت و فروشگاه اینترنتی شما را بهینه سازی کند تا در نتایج گوگل از رتبه خوبی برخوردار شوید و نتیجه آن نیز کسب درآمد بسیار زیادی خواهد بود. برای معرفی خدمات و فروش محصولاتتان نیازمند این هستید تا سایت شما در کلمات کلیدی مخصوص زمینه کاریتان در نتایج گوگل بالا باشد و این باعث می شود کاربران بیشتری وارد سایت شما شود و می توانید کسب درآمدتان را از این طریق شروع کنید و این امر با تیم نوین سئو تحقق میابد.

آمار مثبت سئو در نتایج گوگل

خدمات سئو فقط با ما انجام دهید.

۹۳ درصدورودی سایت های بزرگ از نتایج گوگل
۳۳ درصدکلیک کاربران بر روی اولین نتیجه
۹۲ درصدکاربرانی که فقط در صفحه اول نتایج گوگل به هدف خود رسیده اند.
۷۹ درصدافراد برای خرید محصولی در گوگل جستجو می کنند.
۶۳۰۰۰ جستجوتعداد جستجویی که در هر ثانیه در جهان انجام میگیرد
۴۰ – ۶۰ میلیاردجستجوهایی که در یک ماه فقط در آمریکا انجام میشود.
۵۰۰۰ دلارهزینه‌ی ماهانه‌ی بیشتر کسب و کارها روی سئو
۷۲ میلیار دلارهزینه شرکت ها برای سئو در سال ۲۰۱۷

سئو چیست؟

سئو (Search Engine Optimization) به این معناست که وبسایت و فروشگاه اینترنتی خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی کنید تا افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند از طریق گوگل به آن ها معرفی کنید.
سئو همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل است که می توان گفت شامل یک سری تکنیک ها و تجربیات می باشد که نتیجه آن افزایش رنک سایتتان در نتایج گوگل خواهد بود.
قرار گرفتن سایت شما در نتایج اول گوگل به یک سری معیارهای الگوریتم های گوگل بستگی دارد که بیش از ۲۰۰ معیار وجود دارد و این الگوریتم ها مدام در حال به روزرسانی می باشد
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله سئو چیست را مطالعه کنید

خدمات سئو نوین سئو

خدمات سئو برای شما پول ساز خواهد بود.

مجموعه نوین سئو با تیمی مجرب قادر است وب سایت شما را به صورت استاندارد و طبیعی به صفحه اول گوگل برساند. با توجه به اینکه بحث سئو و رتبه‌بندی وب سایت ها بسیار حساس است؛ و طبق الگوریتم خاصی از سمت گوگل اعمال می‌شود. اجرای پروژه‌های سئو به صورت تخصصی از مهمترین نکات برای بهینه سازی سایت و قرار گرفتن سایت در رتبه‌های بالای گوگل است.

کسب بالاترین رتبه گوگل

اصول سئو مدرن

گزارش‌ دهی سئو

رفع نگرانی قراردادهای بلند مدت

کارشناس اختصاصی

انتخاب پکیج مناسب

خدمات سئو

نوین سئو چه کاری برای شما انجام می دهد؟!

  1. بررسی و تحلیل مشکلات داخلی سایت شما توسط نرم افزارهای تحلیلگر و ارائه گزارش
  2. بررسی و تحلیل سایتهای رقیب و ارائه برنامه رقابتی مناسب
  3. پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی با سرچ بالا و مرتبط بودن با خدمات شما
  4. آموزش و مشاوره برای تولید محتوی استاندارد و مناسب
  5. مشاوره برای خدمات بازاریابی اینترنتی
  6. مشاوره و اجرای کمپین های برندسازی اینترنتی
  7. استفاده از جدیدترین تکنیک های سئو برای کسب بهترین نتایج
  8. بررسی نرخ تبدیل فعلی سایت و ارائه روشهایی برای بهود وضعیت و کسب نتایج بهتر
  9. آموزش تخصصی سئو و مشاور در این موضوع

خدمات نوین سئو شامل چه مواردی می شود؟

افراد و شرکت هایی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می کنند، روش های مختلفی برای بهبود رتبه سایت مشتریان در گوگل دارند. خدمات بهینه سازی سایت با توجه به نوع قرارداد و توافقی که بین مشتری و مجری طرح انجام می شود صورت می گیرد و شرکت های فعال در این حوزه از روش های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. روش کاری که نوین سئو دنبال می کند علاوه برا اینکه بر اساس رتبه بندی بلند مدت و موثر برای مشتریان است و مطابق با قوانین و استانداردهای گوگل انجام می شود. در نظر داشته باشید که رتبه های گوگل همواره در حال تغییر هستند و الگوریتم ها نیز در طول زمان تغییر می کنند و به همین جهت شرکت ها یا افرادی که به شما قول ۱۰۰% گرفتن نتیجه بر اساس رتبه خاص در زمان خاص و مشخص را می دهند، بر اساس الگوها و قوانین گوگل نیست!

در دنیای امروز خدمات سئو بر اساس بهبود تجربه کاربری، تولید محتوای مناسب، بهینه سازی نرخ تبدیل و کاهش نرخ پرش کاربران، افزایش سرعت لود سایت، تحلیل نیازهای مخاطب و… انجام می شود و روش های قدیمی در این حوزه که صرفا بر اساس لینک سازی بودند منسوخ شده اند و دیگر جواب نمی دهند. بنابراین در زمان مذاکره با شرکت سئو بهتر است این نکات را در نظر داشته باشید و انتظاری که از خدمات بهینه سازی سایت دارید بر اساس واقعیت هایی باشد که در گوگل اتفاق می افتد و به این موضوع واقف باشید که هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند قول دریافت رتبه مشخصی در گوگل در زمان کوتاه را به شما بدهد.

خدمات سئو

خدمات سئو

چرا باید سئو و بهینه سازی سایت را به نوین سئو بسپاریم؟!

تیم نوین سئو با تجربه و تخصصی که در زمینه وبسایت ها ، بستر اینترنت ، کسب و کارهای اینترنتی و الگوریتم های گوگل دارد این ضمانت را به شما میدهد که طبق تایم گفته شده از سوی مهندسین ما وبسایت شما در صفحه وال گوگل به صورت تضمینی قرار خواهد رفت و کسب و کارتان به شکل عجیبی رونق پیدا خواهد کرد.

همچنین بر اساس شناختی که از مخاطب کسب و کار شما بدست می آوریم و تحلیل رقبا، استراتژی ارتقا رتبه سایت و بهینه سازی سایت حرفه ای را برای شما طراحی می کنیم. پکیج های نوین سئو بر اساس تحلیل رقبا و بهبود فاکتورهای صفحه اول گوگل برنامه ریزی شده است و نهایتا باعث می شود ترافیک هدفمند سایت افزایش پیدا کند.

ما در مجموعه نوین سئو به اهمیت کلیه فرآیندهای بازاریابی اینترنتی واقف هستیم و بر اساس همین موضوع بهترین استراتژی ها در جهت افزایش بازدید سایت و بهبود نرخ تبدیل سایت انجام خواهد شد و بازدهی بسیار مناسبی را از طریق موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد و سهم بازار مناسبی از طریق گوگل خواهید داشت. به همین دلیل است که پکیج های هدفمند نوین سئو باعث می شوند که بهترین بازدهی را در بستر اینترنت داشته باشید. مشتریان موفق و شاد ما گواه این موضوع هستند، کارشناسان ما بهترین پیشنهادات را بر اساس اهداف شما، وضعیت شما در بازار رقابتی و نحوه تفکر مخاطب به شما خواهند داد. بنابراین اگر به دنبال بهبود وضعیت سایت خود در گوگل هستید، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت سئو سایت

موارد سئوپلان Cپلان Bپلان A
تعداد کلمات کلیدی۲۴۸
بهینه سازی داخلی
افزایش سرعت سایت
افزایش امنیت سایت
فعالیت در شبکه های اجتماعی
فعالیت در وبلاگ ها
تولید محتوا
تولید محتوای ویدیویی
نصب و آنلایز گوگل
قیمت۵۰۰هزار تومان۱ملیون تومان۱٫۵۰۰میلیون تومان

همین حالا تماس بگیرید و قله های گوگل را با ما فتح کنید.